ناسا رفع کاوشگر مریخ با گفتن آن به ضربه خود را با یک بیل

زدنی تعمیر و نگهداری

ناسا کاوشگر InSight که در حال حاضر در سطح مریخ مواجه شده است و برخی از مشکلات غیر منتظره در طول ماموریت خود را به کاوش و مطالعه این سیاره است.

یعنی حفر کاوشگر که ساخته شده بود به نقب زدن در زیر سطح مانند یک مته دستی مخصوص سوراخ کردن گیر کردم چون مریخ خاک است clumpier از دانشمندان انتظار محبوب علم ،

پس از چند تلاش ناموفق برای دریافت آن از ناسا تا به حال به کمی خلاق است. در نهایت آن را آزاد کاوشگر تا با دادن آن یک جامد پر کردن با بینش را بیل.

فشار بیل

ناسا انتظار پروب آن لقب “خال” به حفاری راه خود را از طریق شن و ماسه-مانند زمین است. اما از آنجا که مریخ خاک clumped با هم کل دستگاه گیر کردم در محل.

برنامه نویسی بینش را بازوی روباتیک به زمین را بر مول بود مخاطره آمیز در آخرین رفت و آمد مکرر مانور PopSci گزارش به دلیل آن را در معرض خطر آسیب رساندن شکننده قدرت و خطوط ارتباطی که متصل شده در این نزدیکی هست. خوشبختانه مهندسین صرف چند ماه تمرین در شبیه سازی های قبل از آنها ساخته شده یک تلاش واقعی.

Bon Voyage

با نتایج آزمایشی که مول در حال کار دوباره ناسا امیدوار است تا دوباره کار آن با نقب در زیر سطح مریخ است.

هنگامی که آن را به پایین وجود دارد, از آن خواهد شد امیدوارم قادر به تکمیل آن ماموریت تحقیقاتی: تجزیه و تحلیل نوسانات درجه حرارت در داخل سیاره سرخ در تلاش برای درک چگونگی شبیه مریخ هسته ای است که از زمین است.

ادامه مطلب: در گذشته طولانی, ناسا کاوشگر در نهایت حفاری در مریخ [Popular Science]

بیشتر در بینش: ناسا مطمئن نیست چه چیزی اشتباه است با آن بینش کاوشگر مریخ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>