ناسا می یابد نپتون به اندازه سیاره شلاق در اطراف ستاره در هر هفته

آبی, تاری,

دانشمندان ناسا کشف جدید exoplanet که شلاق در اطراف ستاره خود در گیج کننده سرعت است.

این exoplanet, AU, میکروفن ب اندازه نپتون — اما محافل آن ستاره در مدار آنقدر تنگ است که یک انقلاب کامل طول می کشد یک زمین در هفته Space.com گزارش. در حالی که آن نامهربان شرایط تقریبا قطعا رد کردن امکان زندگی وجود دارد, ناسا, محققان می گویند که کاوش های غیر معمول سیستم ستاره می تواند کمک به آنها را بهتر درک راه های مختلف است که سیارات و سیستم های ستاره ای شکل.

نقطه تفاوت

AU میکروفن سیستم های خورشیدی است که به ویژه نزدیک به بهتر درک Beta Pictoris سیستم Space.com گزارش. و متضاد ستاره و سیارات فراخورشیدی در هر ناسا مظنون می تواند نشان دهد مهم تفاوت در چگونه سیارات را تشکیل می.

مثلا داده ها از ناسا Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس) نشان می دهد که طلا میکروفن b تشکیل شده و دور از آن نسبتا جوان ستاره شد اما به تدریج کشیده و به آن زمان سخت تر مدار در طول زمان است. از سوی دیگر در سیارات فراخورشیدی در مدار Beta Pictoris به نظر می رسد که نه مهاجرت خیلی در همه.

سخت کشیدن

آنچه ناسا آیا می دانید در مورد AU میکروفن b است که آن را تا به حال بسیار خشن زندگی است. ستاره این مدار است که هنوز نسبتا جوان — بین 20 و 30 میلیون سال در مقایسه با خورشید ما را 4.5 میلیارد دلار است.

چرا که این ستاره جوان است که هنوز هم کوچک و در حال توسعه آن می فرستد ویرانگر طوفان کیهانی تابش Space.com گزارش که بی وقفه مجموعه AU میکروفن b آن را به عنوان فشرده در اطراف در محافل.

ادامه مطلب: به تازگی کشف سیاره بیگانه کشف زیپ در اطراف بسیار فعال ستاره [Space.com]

بیشتر سیارات فراخورشیدی: تحقیقات جدید: نزدیک Exoplanet به زمین می تواند میزبان زندگی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de