ناسا چشم زهره, عجیب قریب قمر مشتری و نپتون به صورت کم هزینه ماموریت های فضایی

زهره و مشتری supervolcanic آیو ماه و نپتون بزرگ ماهواره تریتون در ناسا تیررس.

آن سه کیهانی اشیاء تمرکز از چهار فینالیست برای ناسا دور بعدی کشف ماموریت. کشف برنامه توسعه نسبتا کم هزینه رباتیک-اکتشاف تلاش هر یک در پوش 500 میلیون دلار بدون احتساب هزینه های راه اندازی خودرو و ماموریت عملیات.

“این ماموریت انتخاب شده باید از این پتانسیل برای تبدیل درک ما از برخی از سیستم های خورشیدی را فعال ترین و پیچیده جهان” توماس Zurbuchen دانشیار مدیر ناسا علوم ماموریت اداره کل گفت: در بیانیه ای که روز شنبه (Feb. 13) زمانی که نهایی اعلام شد.

“کاوش در هر یک از این اجرام آسمانی کمک خواهد کرد که باز کردن قفل اسرار چگونگی آن و دیگر مانند آن آمد به در کیهان,” او اضافه شده است.

مرتبط: منظومه شمسی ما: یک تور عکس از سیارات

تیم پشت چهار ماموریت مفاهیم را دریافت 3 میلیون دلار برای ادامه بلوغ ایده های خود را بیش از نه ماه منجر به ارسال گزارش مطالعه به ناسا. مقامات آژانس خواهد شد و سپس ارزیابی این گزارش در نهایت انتخاب به دو ماموریت برای ادامه توسعه به سوی پرواز.

دو تا از این ماموریت ها می تواند در نهایت گرفتن زمین. در واقع رخ داده است که در طول قبلی کشف دور; در ژانویه 2017, ناسا اعلام کرد که هر دو لوسی و روان ماموریت خواهد اقدام به راه اندازی (در سال 2021 و 2022 به ترتیب).

بازگشت به زهره

دو تا از چهار تازگی اعلام فینالیست هدف زهره. DAVINCI Plus (عمیق جو زهره بررسی گازهای نجیب شیمی و تصویربرداری پلاس) ارسال خواهد شد را از طریق ضخیم زهره و هوا و جمع آوری داده ها کمک خواهد کرد که به دانشمندان در درک بهتر چگونگی hellishly داغ سیاره جو طول زمان تغییر کرده است.

VERITAS (ونوس انتشار و باز تابش, رادیو, علم, اینسار توپوگرافی و طیف سنجی) ماموریت خواهد نقشه ونوس سطح جزئیات از مدار. این کاوشگر مشاهدات خواهد ریختن قابل توجهی نور در سیاره زمین شناسی و کمک به تایید اگر آتشفشان و تکتونیک صفحه ای فعال هستند در این سیاره امروز ناسا, مقامات گفت.

آتشفشانی Io

یو آتشفشان ناظر (ایوو), ماموریت, در همین حال, خواهد, مطالعه فوق العاده فعال Jupiter moon نزدیک در جریان یک سری از flybys.

ایوو می تواند کمک به محققان در درک بهتر راه هایی که قدرتمند نیروهای جزر و مدی شکل تکامل از راکی بدن ما در منظومه شمسی و فراتر از ناسا, مقامات گفت. (Io شدید آتشفشان رانده است نیروهای جزر و مد; مشتری و Io را همکار قمر گالیله تقلا سخت بر روی سنگی ماه گردونه داخل آن.)

نیزه سه شاخه نپتون

پس از آن وجود دارد Trident ماموریت که مطالعه نپتون قمر تریتون در جزئیات در طول یک پرواز. نیزه سه شاخه خواهد نقشه تریتون سطح و تلاش برای تعیین اگر ماه در واقع میزبان یک اقیانوس زیرسطحی به عنوان بسیاری از دانشمندان بر این باورند.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد هر چهار فینالیست در اینجا.

طرح های پیشنهادی برای این کشف دور ارسال شد سال گذشته است. بیش از یک دوجین شده و از جمله دو مفهوم ماموریت است که باید مورد مطالعه قرار عجیب و غریب فرستادگان Kuiper Belt شناخته شده به عنوان سنتاور.

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im