ناسا مهندسین ساخت جدید COVID-19 ونتيلاتور در 37 روز

ناسا قدرت ممکن است به زودی شروع به ساخت یک تفاوت بزرگ در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک نمونه اولیه یک ساخته شده است در فقط 37 روز توسط مهندسین ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) در پاسادنا کالیفرنیا گذشت یک کلید آزمون این هفته در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در شهر نیویورک مقامات آژانس اعلام کرد روز شنبه (23 آوریل).

“ما تخصص در فضاپیما نه پزشکی-دستگاه تولید” JPL مدیر مایکل واتکینز در بیانیه ای گفت. (JPL ناسا است سرب مرکز رباتیک اکتشافات سیاره ای.)

“اما عالی مهندسی دقیق تست و نمونه سازی سریع به برخی از تخصص های ما,” او اضافه شده است. “هنگامی که مردم در JPL متوجه آنها ممکن است آنچه در آن طول می کشد برای حمایت از جامعه پزشکی و جامعه گسترده تر آنها احساس آن را وظیفه خود را برای به اشتراک گذاشتن خلاقیت خود تخصص و رانندگی است.”

مرتبط با: شیوع کروناویروس: به روز رسانی های زنده

این دستگاه جدید به نام حیاتی (“یک مداخله تکنولوژی در دسترس محلی”) می توان به سرعت ناسا, مقامات گفت. حیاتی همچنین ویژگی های یک طراحی انعطاف پذیر است که ظرفیت استفاده موقت در بیمارستان درست مانند آنهایی که فنر در هتل ها و مراکز کنوانسیون در سراسر جهان برای مقابله با له از بیماران مبتلا به COVID-19بیماری ناشی از رمان coronavirus.

سخت ترین ضربه از این بیماران در نهایت در ديسترس تنفسی, ساخت هواکش یک منبع با ارزش این روز است. نیاز بسیار حاد است که شرکت هایی مانند فورد و جنرال موتورز SpaceX و Tesla اختصاص داده اند برخی از باهوش ترین مهندسین در طراحی و توسعه دستگاه تنفس.

JPL تن به تن به عنوان به خوبی و سهم خود را در حال حاضر تایید توسط محققان در کوه سینا.

“ما بسیار خوشحال با نتایج حاصل از تست ما انجام شده در بالا وفاداری انسان شبیه سازی آزمایشگاه” متی لوین مدیر نوآوری برای انسان شبیه سازی آزمایشگاه و دانشيار بيهوشي قبل از عمل و درد پزشکی و ژنتیک و ژنومیک علوم در دانشکده پزشکی Icahn گفت: در همان بیانیه.

“ناسا نمونه انجام شده به عنوان انتظار می رود تحت طیف گسترده ای از شبیه سازی شرایط بیمار,” لوین اضافه شده است. “تیم احساس اعتماد به نفس است که حیاتی دستگاه تنفس مصنوعی قادر خواهد بود تا با خیال راحت تهویه بیماران مبتلا به COVID-19 هر دو در اینجا در ایالات متحده و در سراسر جهان است.”

The ventilator prototype for coronavirus disease patients designed and built by NASA's Jet Propulsion Laboratory in Southern California.

این یک نمونه اولیه برای کروناویروس مبتلا به بیماری طراحی و ساخته شده توسط ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت در جنوب کالیفرنیا. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

حیاتی است که به منظور مکمل و نه جایگزین سنتی بیمارستان هواکش که می تواند برای سال ها و کمک به بیماران مبتلا به انواع بیماری. این دستگاه جدید است که به طور خاص طراحی شده برای COVID-19 مبتلا است و برنامه ریزی شده عمر از سه تا چهار ماه ناسا, مقامات گفت.

“واحد مراقبت های ویژه در حال دیدن COVID-19 بیمارانی که نیاز به بسیار پویا, پنکه,” J. D., Polk, ناسا رئیس بهداشت و پزشکی افسر گفت: در همین بیانیه است. “قصد حیاتی است برای کاهش احتمال بیماران خواهد شد که مرحله پیشرفته این بیماری و نیاز به ونتیلاتور پیشرفته تر کمک.”

ناسا به دنبال سریع-پیگیری تصویب حیاتی از سازمان غذا و دارو. آژانس فضایی برنامه ای برای ارائه مجوز جدید به ونتيلاتور و در حال حاضر رسیدن به پتانسیل تولید همکاران در پزشکی خصوصی بخش.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru