ناسا: آیا شکستن قرنطینه برای تماشای SpaceX راه اندازی فضانوردان

در خانه بمانند

اگر وجود نداشت جهانی همه گیر در رفتن ناسا آینده SpaceX راه اندازی — اولین بار برای ارسال فضانوردان به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا پس از سال 2011 خواهد بود یک منظره.

اما این زمان در اطراف, NASA مدیر جیم Bridenstine خواست می شود تماشاگر به ماندن در خانه و ایمن ماندن Space.com گزارش. Bridenstine هنوز هم امید را تنظیم آنلاین, اما گفت: روز پنج شنبه کنفرانس تلفنی که آنها قطعا نباید شکستن قرنطینه به انجام این کار.

تنظیم در

در مه 27, راه اندازی خواهد شد که ارسال دو crewmembers به ایستگاه فضایی بین المللی را حمل فضانوردان آمریکایی بر روی یک موشک SpaceX که انفجار یک آمریکایی گفتوگو. به عنوان یک نتیجه Bridenstine گفت که او به طور معمول انتظار می رود بزرگتر-از-میانگین جمعیت.

“بله, ما در حال حرکت رو به جلو” Bridenstine گفت: از راه اندازی. “ما بسیار هیجان زده در مورد راه اندازی تجاری خدمه. ما در حال درخواست از مردم برای پیوستن به ما در این, راه اندازی, اما برای انجام این کار از خانه. ما در حال درخواست از مردم برای سفر به مرکز فضایی کندی.”

قفل

NAA را از مرکز فضایی کندی به Space.com گزارش. اما آن را هنوز هم ممکن است برای موشک طرفداران برای گرفتن یک نگاه اجمالی از راه اندازی از منطقه اطراف آن و یا در نزدیکی ساحل.

نگه داشتن افرادی که چشم پوشی از هشدار خود را از تجمع در این مناطق Bridenstine گفته است که از چپ به مقامات محلی.

ادامه مطلب: رئیس ناسا به فضا طرفداران: آیا سفر به فلوریدا برای تماشای SpaceX 1 فضانورد راه اندازی [Space.com]

بیشتر در crewed راه اندازی: SpaceX به طور رسمی اعزام فضانورد به فضا در ماه آینده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>