ناسا داده ها نشان می دهد چیزی نشت اورانوس

Ayy

دانشمندان ناسا حفاری را از طریق چندین دهه از داده های فضاپیمای ویجر 2 را ساخته اند یک ابرو بالا بردن discovery: چیزی به نظر می رسد شده اند به مکیدن اورانوس’ جو به فضا است.

زمانی که ویجر 2 پرواز گذشته اورانوس در سال 1986 آن را به نظر می رسد که از طریق چیزی به نام plasmoid — یک لکه عظیم پلاسما اساسا — که فرار اورانوس و به احتمال زیاد کشیده غول پیکر گازدار ابر سیاره ‘ گوزیدن مانند جو همراه با آن Space.com گزارش.

کیهانی باد

بر اساس اطلاعات ویجر 2 جمع آوری آن را به عنوان پرواز از طریق سیارهای نفخ ناسا فکر می کند که plasmoid خود را در مورد 127,000 کیلومتر طولانی و دو بار به عنوان گسترده ای با توجه به Space.com. و در حالی که داده ها برای اولین بار منتشر شده در ماه آگوست در مجله تحقیقات ژئوفیزیک نامه می تواند به ناسا یک درک بهتر از اورانوس’ جو یک حباب گاز نمی خواهد به آنها بگویید همه چیز.

“تصور کنید اگر یک فضاپیما فقط پرواز را از طریق این اتاق و سعی در مشخص کردن کل زمین” ناسا محقق Gina DiBraccio گفت: در آزادی مطبوعات. “بدیهی است که آن را به شما نشان می دهد هر چیزی در مورد آنچه که در صحرای بزرگ آفریقا یا قطب جنوب است.”

نفخه دوم

ناسا حدس است که مشابه گاز-اخراج پدیده می تواند توضیح دهد که چگونه مریخ به دست می آمد به طوری بی ثمر و خشک اما که نمی توان شناخته شده برای اطمینان حاصل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر Space.com گزارش های ناسا را متاسفانه نیاز به ارسال یکی دیگر از فضاپیما تمام راه را به اورانوس و کاوشگر در اطراف.

“چرا من عاشق سیاره علم” DiBraccio گفت. “شما همیشه رفتن را از جایی که شما واقعا نمی دانم.”

ادامه مطلب: گاز لکه از اورانوس موجود در فهرست ویجر 2 data [Space.com]

بیشتر در اورانوس: اورانوس است به طور غیر منتظره ای آشفته در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>