ناسا رهبر انقلاب آژانس فضایی کارکنان به کار از خانه در میان شیوع کروناویروس

ناسا رئیس جیم Bridenstine آمریکا خواست با آژانس فضایی کارکنان است که می توانید از خانه کار می کنند به انجام این کار با توجه به ادامه شیوع کروناویروس, با کارگران در سه فضای مراکز آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

هفته گذشته یک کارمند در مرکز تحقیقات Ames ناسا در کالیفرنیا دره سیلیکون آزمایش مثبت برای COVID-19 باعث آژانس به موضوع کار اجباری-از-صفحه اصلی سفارشات برای این مرکز است. پس از یک کارمند در آژانس از مرکز پروازهای فضایی مارشال در آلاباما نیز آزمایش مثبت ارسال این مرکز به اجباری telework وضعیت به عنوان به خوبی. هر دو مراکز در آنچه ناسا تماس یک مرحله 3 پاسخ به کروناویروس شیوع Bridenstine در بیانیه ای گفت: روز شنبه (14 مارس).

“در حالی که ما نمی هر گونه تایید موارد COVID-19 در هر ناسا مرکز از امروز 14 مارس از فراوانی احتیاط تمام دیگر مراکز ناسا در حال انتقال به مرحله 2 پاسخ ما, چارچوب,” او اضافه شده است. “در مرحله 2 ، telework است به شدت تشویق برای کارکنان است که می تواند کار از راه دور. من کارگردانی کارکنان را به خانه خود را, لپ تاپ, کامپیوتر, کابل برق, ناسا نشان و سایر تجهیزات مورد نیاز به کار به طور موثر از مکانی دیگر و همچنین ضروری در مورد شخصی آنها ممکن است نیاز به.”

مرتبط: به روز رسانی های زنده در مورد کوروناویروس و COVID-19
بیشتر:
شیوع کروناویروس می لرزد فضای صنعت: این اثر تا کنون

Coronavirus مبانی

ناسا کارکنان باید اقامت در تماس با سرپرستان خود و اجتناب از همه سفر است که ماموریت ضروری Bridenstine گفت.

وی حتی ماموریت ضروری کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها احساس خوبی است.

“به من گفت: NASA community, اگر شما در حال انجام ماموریت ضروری کار در مرکز نیست رفتن به محل کار اگر شما احساس بیمار. هر کس باید اقدامات احتیاطی اضافی برای محافظت از خود و دیگران” او گفت: (تاکید ناسا). “من خواسته ام به کارکنان لطفا همچنان به دنبال راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و آژانس ارشد بهداشت و پزشکی افسر و اگر آنها سوالی دارید دریغ نکنید به صحبت با سرپرست خود.”

Bridenstine گفت: ناسا پاسخ به کروناویروس تا به امروز حفظ این آژانس فضایی در برابر بدترین اثر وقوع.

“هوشیاری نیروی کار ما است نمایش داده می شود پاسخ ما به کروناویروس قابل توجه است و قرار داده آژانس ما در موضع قدرت به عنوان ما به مقابله با این ملی اضطراری,” او گفت:. “من سپاسگزار برای تمام اعضای ناسا جامعه و همه چیز آنها در حال انجام برای مراقبت از سلامت نیروی کار ما و نگه داشتن ماموریت رفتن. ما را از این طریق دریافت کنید با هم و ناسا ادامه خواهد داد برای به انجام رساندن کارهای شگفت انگیز برای کشور ما و همه بشریت است.”

ناسا کارکنان می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد سازمان فضایی را telework و ترک پروتکل در ناسا افراد سایت در اینجا.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de