NASA chief به فضای طرفداران: آیا سفر به فلوریدا برای تماشای SpaceX 1 فضانورد راه اندازی

به عنوان NASAtackles coronavirus همه گیر با بقیه ملت ناسا مدیر جیم Bridenstine پاکستان و هشدار فضا علاقه مندان به ماندن در خانه در ماه آینده طی SpaceX تاریخی اولین فضانورد راه اندازی.

ناسا مدیر جیم Bridenstine و دیگر آژانس رهبران مردم درخواست پنج شنبه (23 آوریل) در طول یک ساعته ویدئو کنفرانس در آژانس در پاسخ به COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. Bridenstine صحبت کرد و با صراحت در مورد SpaceX آینده خدمه اژدها نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی خواهد شد که ناسا برای اولین بار ماموریت برای پرتاب فضانوردان به فضا از خاک ایالات متحده آمریکا از سازمان برنامه شاتلهای فضایی به پایان رسید در سال 2011.

“بله, ما در حال حرکت رو به جلو [نسخه ی نمایشی-2],” Bridenstine گفت. “ما بسیار هیجان زده در مورد راه اندازی تجاری خدمه.” ماموریت او اضافه خواهد بازگرداندن ناسا دسترسی به ایستگاه فضایی بین المللی سرنشین آمریکا فضاپیما که “یک ماموریت ضروری تابع.”

اما Bridenstine گفت: این جمعیت از فضای طرفداران که به طور معمول به نوبه خود برای یک راه اندازی باید در خانه بماند با توجه به اجتماعی فاصله نگرانی های مربوط به کوروناویروس.

“ما در حال درخواست از مردم برای پیوستن به ما در این, راه اندازی, اما برای انجام این کار از خانه. ما در حال درخواست از مردم برای سفر به مرکز فضایی کندی.”

مرتبط: بیماری همه گیر کوروناویروس و spaceflight: پوشش کامل

“ما در حال تلاش برای مطمئن شوید که ما دسترسی به ایستگاه فضایی بین المللی بدون نقشه کشی مقدار عظیم از جمعیت است که ما معمولا” Bridenstine اضافه شده است.

SpaceX یکی از دو شرکت بوئینگ است دیگر) را با چند میلیارد دلار با ناسا قرارداد برای راه اندازی فضانوردان به ایستگاه فضایی بر روی یک فضاپیمای تجاری. هر دو شرکت پرواز uncrewed پرواز آزمایشی در سال 2019 اما SpaceX اولین پرتاب فضانوردان آمریکایی به مدار در ایالات متحده ساخته شده است موشک از خاک ایالات متحده آمریکا پس از این شاتل ها بازنشسته شد. نسخه ی نمایشی-2 ماموریت راه اندازی خواهد شد, فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی به ایستگاه.

با چنین تاریخی spaceflight, Bridenstine گفت: ناسا انتظار دارد که جمعیت خواهد بود حتی بزرگتر از متوسط راه اندازی اگر هیچ بیماری همه گیر در جریان است. اما با وجود آن هیجان Bridenstine تاکید کرد که مردم باید “دیده بان از یک محل که مرکز فضایی کندی.”

فضای مرکز را در واقع بسته به طول, راه اندازی, خیلی معمولی, مشاهده بلیط نمی خواهد در دسترس Bridenstine گفت. محلی و مقامات دولتی را به خود اقدامات برای تماشاگران که گله به عمومی در نزدیکی جاده ها و سواحل برای یک, راه اندازی, او اضافه شده است.

ناسا رئیس جیم Bridenstine است که اصرار مردم برای تماشای SpaceX تاریخی اندازی اولین فضانوردان در مه 27, از صفحه اصلی. (اعتبار تصویر: ناسا)

ناسا نیز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی خود را با نیروی کار است.

آژانس در “مرحله 4” از آن “پاسخ چارچوب است.” این به این معنی است که همه امکانات آژانس به طور کامل تعطیل و تمام پرسنل در حال کار از راه دور به غیر از ماموریت حیاتی پرسنل که کار محافظت از جان یا حیاتی برای حفظ زیرساخت ها است. ناسا کارکنان حتی کنترل ناسا مریخ نورد کنجکاوی مریخ از خانه در حال حاضر.

در علاوه بر این به کسانی که اقدامات Bridenstine گفت: هر ناسا کارکنان که احساس ناراحت کننده کار بر روی این پروژه می توانید درخواست به reassigned به موقعیت دیگری و یا نقشی که می تواند انجام شود با مطلقا هیچ عذاب. وی افزود: تعداد بسیار کمی از درخواست انتقال به عنوان “این یک پروژه بسیار هیجان انگیز و ناسا نیروی کار بسیار هیجان زده در مورد آن.”

Perservering در ناسا

با این اقدامات در محل برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus ناسا است که در ادامه به پیشرفت هر دو در علم و پروازهای فضایی ماموریت و همچنین با تحولات فناوری و صراحت طراحی شده برای مبارزه با این بیماری است.

در حالی که ناسا تا به حال برای قرار دادن برخی از علوم ماموریت در برگزاری Bridenstine گفت: آژانس هنوز انجام کارهای علمی با داده های جمع آوری شده توسط کاوشگر در حال حاضر در فضا است و هنوز هم در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مریخ پشتکار رور در ماه جولای.

“ما در حقیقت پایداری نشان و ما در حال رفتن به راه اندازی این ربات به مریخ” Bridenstine گفت: در پاسخ به یک Space.com سوال در طول روز پنجشنبه جلسه.

“ما بسیار افتخار از ماندن در برنامه” اضافه شده دیوید گالاگر مدیر دیپلم برای یکپارچه سازی استراتژیک ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت. قرار دادن ربات در ذخیره سازی می تواند بسیار گران است و آنها می خواهند برای جلوگیری از قرار دادن این مأموریت را به او گفت.

مقابله با کروناویروس در

علاوه بر تغییر ماموریت جدول زمانی و کار برای اطمینان از ایمنی کارکنان خود ناسا نیز به منظور توسعه فن آوری های مورد استفاده قرار گیرد برای درمان COVID-19 بيمار.

ناسا مهندسین باید قدم تا بشقاب و توسعه منحصر به فرد COVID-19 خاص دستگاه تنفس مصنوعی است که با استفاده از یک هفتم این قطعات چند منظوره دستگاه تنفس مصنوعی که به طور معمول مورد استفاده در واحد مراقبت های ویژه ناسا رئیس بهداشت و پزشکی افسر Dr. J. D. پولک به اشتراک گذاشته شده در طول جلسه. آنها علاوه بر توسعه CPAP (یا فشار مثبت مداوم) هود برای درمان بیمارانی که هنوز نیاز به هواکش مایک Buttigieg مهندس در nasa’s Armstrong Flight Research Center, که در حال کار بر روی جدید هود اضافه شده است.

هر دو از این رمان فن آوری های ارائه شده به FDA برای اورژانس با استفاده از مجوز به طوری که آنها می توانید با سرعت بیشتری از طریق آزمایش و به بیماران نیازمند سریعتر ناسا, مقامات گفت.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>