ناسا رئیس می گوید: سازمان نظارت بر coronavirus وضعیت برای اثرات به ما برنامه فضایی

ناسا نگه داشتن سازمان دیده بان برای بیشتر پتانسیل اثرات جدید کروناویروس ممکن است در آمریکا برنامه فضایی پس از یکی از آژانس تحقیقات مراکز تا به حال به ارسال کارکنان خانه این هفته پس از یک مورد به آژانس ارشد جیم Bridenstine.

“به عنوان coronavirus (COVID-19) وضعیت تکامل می یابد ما همچنان به نظارت و هماهنگی فدرال و دولت و جامعه افغانستان را هر بیشتر گام های مناسب برای کمک به حفاظت از ناسا خانواده” Bridenstine در بیانیه ای گفت: دوشنبه (9 مارس) یک روز پس از یک کارمند در آژانس مرکز تحقیقات Ames در دره سیلیکون آزمایش مثبت برای coronavirus.

روز دوشنبه ناسا دستور داد همه اما ضروری ترین کارکنان در مرکز تحقیقات Ames (که در واقع Moffett Field) به کار از خانه خود را مرکز قرار داده شده بر دسترسی محدود. مرکز باقی می ماند که کار از خانه بیماری از طریق حداقل جمعه (13 مارس), Ames مقامات گفت: در یک به روز رسانی امروز (11 مارس). تمام کار های مربوط به سفر نیز لغو شد در این هفته گفتند.

در اینجا نگاهی به Bridenstine کامل بیانیه که برخی از ما گزارش شده در قبل است.

مرتبط با: کروناویروس در آمریکا; نقشه مورد شمارش و اخبار

Coronavirus مبانی

“یکشنبه, مارس 8, ما تایید دریافت یک کارمند در مرکز تحقیقات Ames ناسا در دره سیلیکون آزمایش مثبت برای کوروناویروس (COVID-19). ما بر این باورند که قرار گرفتن در معرض در مرکز محدود شده است اما از فراوانی از احتیاط و با مشورت با ایمز (ames)’ مدیر مرکز یوجین Tu, NASA Chief سلامت و پزشکی افسر Dr. J. D. پولک و مطابق به آژانس پاسخ طرح — مرکز تحقیقات Ames است به طور موقت اجباری telework وضعیت با دسترسی محدود به مرکز تا اطلاع ثانوی.

“محدود کردن پرسنل در این مرکز اجازه خواهد داد که ایمز پرسنل پزشکی و مقامات بهداشت عمومی به منظور تعیین پتانسیل مخاطبین و ارزیابی مناطق که ممکن است نیاز به تمیز کردن اضافی و کاهش قرار گرفتن در معرض بالقوه به پرسنل مرکز. کار با county مقامات ایمز رهبری و پرسنل پزشکی در حال کار برای ردیابی تماس های کارمند و آگاه ساختن افراد که ممکن است قابل توجهی در تماس با آن شخص.

“دسترسی به ایمز (ames) محدود شده است به ضروری پرسنل تنها به عنوان مورد نیاز برای حفاظت از جان و مال و ماموریت بحرانی توابع مورد تایید در سطح کاردانی مدیر مرکز. راهنمایی بیشتر دنبال خواهد شد برای کسانی که تجهیزات به کار از خانه و یا کسانی که کار در آزمایشگاه و یا امکانات دیگر که نیاز به شبیه تجهیزات فنی است که دارایی های ثابت.

“علاوه بر این با توجه به زمان عدم اطمینان در مورد کوروناویروس وضعیت در ایالات متحده و تاثیر بالقوه آن بر سفر در طول چند هفته آینده سه ناسا علوم زمین هوابرد علوم مبارزات میله میله برای استقرار در سراسر کشور در این بهار باید دوباره خود را در زمینه فعالیت تا بعد از آن در سال. مبارزات هستند DeltaX دینامیک و شیمی تابستان استراتوسفر (DCOTTS) و زیر Mesoscale اقیانوس دینامیک آزمایش (S-MODE) که شامل پرواز از ایمز (ames). علمی گرداند از این پروژه ها در حال انتظار نمی رود به توان نهفته در این تغییر برنامه.

“روز جمعه گذشته agencywide داوطلبانه telework ورزش شد یک آزمایش خوب از ناسا در مقیاس آمادگی با گزارش مسائل به طور کلی این سیستم. من خواسته ام همه کارکنان ناسا به ادامه به دنبال راهنمایی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و آژانس ارشد بهداشت و پزشکی افسر و اگر آنها سوالی دارید دریغ نکنید به صحبت با سرپرست خود.

“شما شنیده ام این سازمان را رهبری می گویند حفاظت و مراقبت از ما NASA تیم اولویت بالا است و نقشی حیاتی در موفقیت سازمان, ماموریت, و این درست است. به عنوان coronavirus (COVID-19) وضعیت تکامل می یابد ما همچنان به نظارت و هماهنگی فدرال و دولت و جامعه افغانستان را هر بیشتر گام های مناسب برای کمک به حفاظت از ناسا خانواده است.”

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im