ناسا رئیس تظاهرات کارکنان در میان شیوع کروناویروس به عنوان آژانس چهره بزرگ تابستان در فضای

ناسا مدیر جیم Bridenstine است صف آرایی نیروهای نظامی خود را از همه گیر سنگر وپناهگاه زیر زمینی (با نام مستعار خانه خود را).

در یک پیام ویدئویی آنلاین پست پنج شنبه (2 آوریل), Bridenstine گفته ناسا کارکنان که او می داند که چگونه سخت شیوع کروناویروسبا آن همراه تعطیلی مدارس و کار از خانه مقرر شده است تا زندگی برای بسیاری از آنها است. در واقع او احساس درد خود را.

“من 12 سال است که فیلمبرداری این بر روی آی فون” ناسا رئیس گفت: از اتاق نشیمن خود را در یوتیوب. “من 14 سال در خانه یک دختر هشت ساله و پسر در خانه. من در زندگی با ما به جهنم همسر من البته در خانه ما دو سگ — 14-سال سگ و 16-year-old dog.”

مرتبط: بیماری همه گیر کوروناویروس: کامل صنعت فضایی پوشش

Bridenstine تشکر ناسا کارکنان برای کار سخت خود را در طول این زمان دشوار و تاکید کرد که آن را تمام می پرداخت — به زودی در واقع. وی با ذکر دو با مشخصات بالا ماموریت های که راه اندازی فقط در اطراف گوشه: نسخه ی نمایشی-2 و مریخ در 2020 مریخنورد پشتکار.

نسخه ی نمایشی-2 یک تست پرواز خواهد کرد که ارسال فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی به و از ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) روی SpaceX خدمه کپسول اژدها. این ماموریت که قرار است به بلند کردن در اواسط تا اواخر ماه مه خواهد بود SpaceX اولین انسان spaceflight و اولین crewed ماموریت مداری برای راه اندازی از خاک آمریکا پس از ناسا, شاتل فضایی ناوگان بازنشسته شد در سال 2011.

اگر نسخه ی نمایشی-2 موفق SpaceX می توانید شروع به عملیاتی crewed ماموریت های به و از ISS تحت $2.6 میلیارد دلار قرارداد با ناسا که امضا شد در سال 2014.

پشتکار و در عین حال می خواهد بلند کردن طول 2.5 سال در پنجره ای که باز می شود در ژوئیه 17. این خودرو به اندازه مریخ نورد که به تازگی دریافت رسمی آن نام مورد از طریق یک دانش آموز نامگذاری رقابت خواهد زمین در داخل مریخ Jezero دهانه در مارس سال 2021 به شکار برای نشانه هایی از زندگی, جمع آوری و ذخیره سازی نمونه برای آینده به زمین بازگشت و تست کردن چندین جدید فن آوری های اکتشاف از جمله یک هلیکوپتر کوچک.

پشتکار نام کامل بود انتخاب Bridenstine گفت: “از آنجا که این چیزی است که ما در ناسا — ما استقامت.”

ملت و همچنین استقامت خواهد شد از طریق شیوع کروناویروس او اضافه شده است.

“و هنگامی که ما وجود دارد آینده بسیار روشن. و این که آینده ای روشن در حال رفتن به led توسط این آژانس ما تماس بگیرید ناسا” Bridenstine گفت. “این را بدانید: من سپاسگزار و ملت ما — زمانی که آنها را ببینید این دستاوردهای خیره کننده در تابستان امسال ملت ما در حال رفتن به سپاسگزار بیش از حد. پس نگه داشتن آن را از بالا نگه داشتن چانه خود را و اجازه دهید نگه داشتن کار سخت است. با تشکر برای همه شما.”

بسیاری از ناسا امکانات در مرحله 4 از آژانس “پاسخ چارچوب” معنی آنها تعطیل به جز برای کار مورد نیاز برای حفاظت از زندگی و زیرساخت های حیاتی. اما مرکز فضایی کندی (فولاد خوزستان) در فلوریدا نقطه پرش خاموش برای هر دو نسخه ی نمایشی-2 و پشتکار است که در مرحله 3 و در نتیجه باز می ماند به ماموریت ضروری پرسنل. (نسخه ی نمایشی-2 راه اندازی خواهد شد از فولاد خوزستان. پشتکار است prepped برای پرتاب در فولاد خوزستان اما راه اندازی خواهد شد از کیپ کاناورال نیروی هوایی ایستگاه است که در کنار درب به ناسا مرکز.)

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>