ناسا رئیس سفارشات آژانس کارکنان به کار از خانه در میان coronavirus همه گیر

مانند بسیاری از بقیه از ما, NASA کارکنان در حال کار از خانه در یک پیشنهاد به سرعت گسترش رمان coronavirus.

بیش از آخر هفته ناسا مدیر جیم Bridenstine خواست آژانس را تقریبا 17,000 کارکنان به دور ماندن از دفتر اگر شغل خود را مجاز آن است. اما در عصر روز سه شنبه (17 مارس) او از آن ساخته شده به سفارش.

“بلافاصله موثر همه کارکنان و پیمانکاران را به حرکت اجباری telework تا اطلاع ثانوی” Bridenstine گفت: در یک به روز رسانی. “ماموریت ضروری پرسنل ادامه خواهد داد تا دسترسی به داده در محل. لطفا با سرپرست خود را به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است اگر شما هر گونه سوال.”

مرتبط: به روز رسانی های زنده در مورد کوروناویروس و COVID-19
بیشتر: شیوع کروناویروس می لرزد فضای صنعت: این اثر تا کنون

Coronavirus مبانی

این حرکت افزایش همه از ناسا مراکز تحقیقاتی و امکانات به مرحله 3 از آژانس “پاسخ چارچوب,” Bridenstine توضیح داد. دو آژانس مراکز در حال حاضر در مرحله 3: مرکز تحقیقات Ames در دره سیلیکون و مرکز پروازهای فضایی مارشال در آلاباما که هر دو به حال کارمندان تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید.

آوردن دیگر مراکز ناسا تا به مرحله 3 به این معنی نیست که این ویروس در حال اجرا شایع از طریق آژانس Bridenstine تاکید کرد.

“اگر چه یک مقدار محدود از کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 ضروری است که ما این پیشگیرانه گام برای خنثی کردن بیشتر گسترش این ویروس در میان نیروی کار و جوامع ما,” او گفت:.

پاسخ چارچوب تنها می رود تا به مرحله 4. در آن مرحله نهایی بدون استثنا ساخته شده برای ماموریت ضروری پرسنل; ناسا تمام امکانات بسته است به جز برای حفاظت از زندگی و زیرساخت های حیاتی” و تمام سفر معلق است.

همانطور که از شنبه شب وجود دارد حدود 200000 تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان و تقریبا 8,000 مرگ و میر با توجه به مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. اما تعداد کسانی که خواهد شد بسیار بالاتر طی هفته های آینده, سلامت, کارشناسان تاکید کرده اند.

شیوع این بیماری در حال حاضر به حال یک تاثیر جدی بر فضای صنعت به عنوان روز اخبار ناسا را نشان می دهد. تعدادی از مشخصات بالا پروازهای فضایی و نجوم همایش لغو شده و یا منتقل شده به آنلاین-تنها حالت و محدودیت های مسافرتی emplaced به سرعت ویروس’ گسترش ممکن است منجر به تاخیر در اروپا و روسیه ماموریت مریخ از سال 2020 تا 2022.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>