ناسا در مرکز کالیفرنیا مسائل کار اجباری از خانه پس از سفارش کارمند تست مثبت برای coronavirus

مرکز تحقیقات Ames ناسا در کالیفرنیا صادر کرده است یک سیاست اجباری کارکنان به محل کار از خانه پس از یک کارگر آزمایش مثبت برای coronavirus مسئول COVID-19.

مرکز تحقیقات واقع در مینه سوتا در دره سیلیکون قرار داده شده است در دسترسی محدود پس از کارمند تایید شد به کروناویروس در روز یکشنبه (8 مارس).

“یکشنبه, مارس 8, ما تایید دریافت که یک ایمز کارمند آزمایش مثبت برای کوروناویروس (COVID-19),” ایمز مقامات نوشت: به کارکنان امروز. “ما بر این باورند که قرار گرفتن در معرض در مرکز محدود شده است اما از فراوانی از احتیاط و با مشورت با ناسا ستاد و ناسا رئیس بهداشت و پزشکی افسر مطابق به آژانس پاسخ برنامه — مرکز تحقیقات Ames به طور موقت به یک اجباری telework وضعیت تا اطلاع ثانوی.”

مرتبط با: کروناویروس در آمریکا; نقشه مورد شمارش و اخبار

Coronavirus مبانی

ناسا مدیر جیم Bridenstine در بیانیه ای گفت که کار از خانه سفارش حیاتی برای ردیابی که ممکن است در معرض ویروس در ایمز (ames).

“محدود کردن پرسنل در این مرکز اجازه خواهد داد که ایمز پرسنل پزشکی و مقامات بهداشت عمومی به منظور تعیین پتانسیل مخاطبین و ارزیابی مناطق که ممکن است نیاز به تمیز کردن اضافی و کاهش قرار گرفتن در معرض بالقوه به مرکز پرسنل” Bridenstine در بیانیه ای گفت. “کار با county مقامات ایمز رهبری و پرسنل پزشکی در حال کار برای ردیابی تماس های کارمند و آگاه ساختن افراد که ممکن است قابل توجهی در تماس با آن شخص است.”

دسترسی به مرکز تحقیقات Ames در حال حاضر محدود به ضروری پرسنل تنها Bridenstine گفت: تنها با کارکنان “مورد نیاز برای حفاظت از جان و مال و ماموریت بحرانی توابع” اجازه ورود.

مرتبط با: 12 coronavirus اسطوره گران با علم

ناسا نیز به نام سه هوابرد علوم زمین مبارزات که فرستاده اند تیم از دانشمندان در پرواز که گرفته شده از مرکز تحقیقات Ames. کسانی که ماموریت شناخته شده به عنوان DeltaX دینامیک و شیمی تابستان استراتوسفر (DCOTTS) و زیر Mesoscale اقیانوس دینامیک آزمایش (S-MODE)— خواهد بود موکول به بعد از آن در سال Bridenstine گفت.

“علمی گرداند از این پروژه ها در حال انتظار نمی رود به توان نهفته در این تغییر برنامه های” او در بیانیه ای گفت:.

اجباری کار از خانه سفارش در ایمز (ames) می آید بر روی پاشنه از یک telework اجرای آزمون جمعه (6 مارس) توسط ناسا برای اندازه گیری تاثیر coronavirus می تواند در عملیات روزانه.

“روز جمعه گذشته agencywide داوطلبانه telework ورزش شد یک آزمایش خوب از ناسا در مقیاس آمادگی با گزارش مسائل به طور کلی این سیستم” Bridenstine گفت. “به عنوان coronavirus (COVID-19) وضعیت تکامل می یابد ما همچنان به نظارت و هماهنگی فدرال و دولت و جامعه افغانستان را هر بیشتر گام های مناسب برای کمک به حفاظت از ناسا خانواده است.”

از امروز وجود دارد در مورد 564 تایید موارد کروناویروس در آمریکا بخش عمده ای از آنها در واشنگتن و کالیفرنیا با 111,354 مورد تایید در سراسر جهان با توجه به Livescience. شده اند وجود دارد 3,892 مرگ و میر مرتبط با این ویروس در سراسر جهان به آن اضافه شده است.

ایمیل طارق ملک در tmalik@space.com یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im