ناسا: بوئینگ Starliner آزمون تقریبا به پایان رسید و در “شکست فاجعه بار”

شکست فاجعه بار

با توجه به ناسا ایمنی نقد و بررسی پنل بوئینگ برای اولین بار uncrewed تست پرواز هواپیمای مسافربری بوئینگ Starliner فضاپیما در ماه دسامبر تقریبا به پایان رسید در یک “شکست فاجعه بار” — یکی دیگر از ضربه است که می تواند طرح خود را به کشتی فضانوردان به ایستگاه فضایی بین المللی از خاک آمریکا.

“پنل بزرگتر نگرانی با دقت از بوئینگ تایید فرآیندهای گفت:” پل هیل سابق ناسا پرواز کارگردان است که در خدمت در ایمنی نقد و بررسی پنل است که مشکلات جدید با توجه به انتخاب.

قطعی هم جمع

این Starliner در حال حاضر به پایان رسید و در مدار آن در طول ماه دسامبر maiden voyage عدم رسیدن به ISS به عنوان یک نتیجه از یک نامربوط نرم افزار قطعی است.

دوم این قطعی به عنوان “یک دریچه نرم افزار نقشه برداری موضوع” در یک بوئینگ بیانیه می تواند منجر به اشتباه پیشرانه شلیک بر ورود مجدد که “می تواند منجر به خطر فضاپیما از دست دادن” با توجه به ناسا.

حرکت رو به جلو

ناسا هنوز به تصمیم می گیرید اگر آن را می خواهد به تقاضا بوئینگ تکرار یک uncrewed تست پرواز به ISS با توجه به مهرو یا پیش بروید اول با آن crewed تست پرواز با فضانوردان نیکول مان کریس فرگوسن و مایک Fincke در هیئت مدیره.

با توجه به ناسا بیانیه محققان هنوز هم بدانند چرا قطعی رخ داده است اما باید “پیشرفت فوق العاده برای این مرحله از بررسی است.”

ادامه مطلب: بوئینگ botched Starliner آزمون flirted با ‘فاجعه بار’ شکست: ناسا پنل [ایسنا]

بیشتر در Starliner: فضانوردان “نمی توانید صبر کنید” سعی کنید از Starliner با وجود شکست ISS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>