ناسا: بوئینگ قلم مهم نرم افزار آزمون Starliner فضاپیما

از دست رفته آزمون

ناسا آموخته است که بوئینگ انجام نداده و یک “کامل end-to-end یکپارچه آزمون” از آن فضانورد-گذر گاه Starliner سفینه فضایی با موشک که قرار است برای راه اندازی آن به مدار ایران راه اندازی اتحاد Atlas V Orlando Sentinel گزارش.

اعضای ناسا ایمنی پانل مشاوره به خبرنگاران گفت که این آزمون مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که تمام سیستم های نرم افزاری پاسخ به هر یک از دیگر برای هر مانور.

“این بسیار جامع. شما باید انجام دهید که” کریستوفر Saindon بازنشسته نیروی دریایی اولین افسر و خلبان که در سمت چپ پانل مشاوره در اوایل این ماه گفت: نگهبان. “که تا حدودی تعجب آور به ما در پانل. وجود دارد قطعا شکاف در آزمون پروتکل.”

بوئینگ بد نگاه

بوئینگ توسعه آن Starliner فضاپیما گرفتار شده است با مسائل است. در طول اولین-همیشه uncrewed تست و راه اندازی در ماه دسامبر آن پردازنده سیستم زمان بندی ناشی از آن را برای پایان دادن به هرگز در آن مقصد ایستگاه فضایی بین المللی.

متعاقب آن تحقیقات دریافتند که دیگر اشکالات نرم افزار می تواند تقریبا باعث دسامبر آزمون برای پایان دادن به در یک “شکست فاجعه بار” با توجه به فوریه گزارش ناسا ایمنی نقد و بررسی پنل.

ناسا هیچ خوب نگاه

“پس از این دو اشاره کرد مشکلات [در دسامبر پرواز آزمایشی] رخ داده در سیستم رابط یک نفر باید به حدس و گمان است که وجود دارد برخی از ضعف در مجتمع تست” زمان عضو پانل همین McErlean گفت: نگهبان.

بوئینگ تنها کسی نیست که به سرزنش برای تازه نشان داد نظارت به عنوان Ars Technica ارشد فضای ویرایشگر اریک برگر با اشاره به در توییتر. “نه یک نگاه بزرگ برای ناسا یا به عنوان آنها ظاهرا امضا کردن در دور زدن [آزمون].”

ادامه مطلب: بوئینگ انجام نمی کامل end-to-end آزمون از آن فضانورد کپسول قبل از مشکل ماموریت, ‘شگفت آور’ ناسا ایمنی پنل [Orlando Sentinel]

بیشتر در Starliner: ناسا: بوئینگ Starliner آزمون تقریبا به پایان رسید و در “شکست فاجعه بار”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im