ناسا فضانوردان ممکن است آموزش خصوصی زیر مداری سفینه

ناسا فضانوردان ممکن است شروع به گیر کردن تو بازی تجاری و سواری به زیر مداری به فضا در آینده نزدیک.

با توجه به ناسا مدیر جیم Bridenstineآژانس فضانوردان ممکن است استفاده از خصوصی پروازهای زیر مداری برای آموزش و پژوهش و آزمایش پس از این سفرهای تجاری ثابت شده امن است. چنین jaunts می تواند کمک به هموار کردن راه برای آینده crewed ماموریت به سطح ماه که ناسا با هدف انجام در سال 2024.

مرتبط با: چه تفاوتی بین مداری و زیر مداری spaceflight?

مختصر پروازهای زیر مداری خواهد فضانوردان اجازه می دهد برای به دست آوردن تجربه و آشنایی با محیط فضا بدون اینکه در معرض خطرات طولانی مدت ماموریت Bridenstine گفت.

“این یک تغییر بزرگ برای ناسا گفت:” در تاریخ 2 مارس در نسل بعدی زیر مداری محققان کنفرانس در Broomfield, کلرادو. “اما این یک تغییر مهم.”

این تغییر می تواند کمک ناسا آرتمیس برنامه از crewed قمری اکتشاف Bridenstine تاکید کرد. در علاوه بر این به 2024 فرود هدف آرتمیس با هدف ایجاد دراز مدت پایدار حضور انسان و در اطراف ماه اواخر 2020s. چنین کاری را کمک به هموار کردن راه برای crewed مریخ ماموریت که آژانس می خواهد برای رسیدن به در 2030s.

“شما تجاری همکاران که ما را قادر به رفتن به ماه پایدار” او گفت: این جمعیت از دانشمندان و فضا شرکت عضو است.

هیچ چشم پوشی مورد نیاز

پروازهای زیر مداری رسیدن به فضا و یا قلم مو لبه های آن. به عنوان این پرواز بالاتر از Karman خط نقطه بالاتر از سطح دریا است که نشانه ورود به فضای سرعت بالا و کاهش گرانش می تواند ارائه فضا-مانند محیط برای تحقیقات علمی است. (هر چند نه همه موافقت کند که در آن فضا آغاز می شودشایع ترین ذکر مرز 62 مایل یا 100 کیلومتر است.)

در حال حاضر تعداد انگشت شماری از شرکت ها در حال ارسال آزمایشات به سمت و یا فراتر از این مرز با استفاده از بالن به عنوان به خوبی به عنوان راکت. برای مثال Virgin Galactic در حال حاضر پرواز دو سرنشین پرواز آزمایشی به فضای زیر مداری و آبی منشاء راه اندازی کرده است تعدادی از uncrewed تظاهرات ماموریت جدید خود را با شپرد زیر مداری سیستم.

هر دو از این شرکت پرواز تحقیقاتی آزمایشات خود را در زیر مداری آزمون ماموریت و در حال حاضر به فروش بلیط به مسافران که می خواهند به سفر به فضا است.

پروازهای زیر مداری ارائه یک راه برای آزمایش فن آوری های جدید در فضای بارها و بارها قبل از قرار دادن مسافران در خطر است. “این یک قابلیت ما به عنوان یک ملت اند و نه تا به حال تا همین اواخر” Bridenstine گفت.

پیمانکاران خصوصی در حال حاضر حمل تجهیزات به ایستگاه فضایی بین المللی. اما Bridenstine می بیند پرواز خصوصی به عنوان یک راهرو به بیش از فقط تحویل بسته. “ناسا فضانوردان را به پرواز با تجهیزات و محموله,” او گفت:.

در تبادل ناسا می توانید سطح بالایی از ایمنی. “ما در حال رفتن به فضانوردان علامت چشم پوشی” Bridenstine گفت: یک گام به احتمال زیاد مورد نیاز برای خصوصی مسافران است.

با استفاده از یک فضاپیمای خصوصی را در برخی از راه های کمتر نیاز به نظارت از آژانس فضایی. به جای صدور گواهینامه و واجد شرایط هر فرد جزء یک فرایند است که سالها طول می کشد ناسا خواهد به جای گواهی پرواز خود را.

و یا به جای اجازه پرواز گواهی خود را. Bridenstine گفت که او پیش بینی می کند که تکرار موفقیت آمیز پرواز توسط یک شرکت خصوصی بروید یک راه طولانی به سوی اثبات ایمنی خود را.

هنوز هم وجود دارد خواهد بود مدارک. به منظور واجد شرایط برای حمل خدمه به ایستگاه فضایی بین المللی Bridenstine گفت: پروازهای فضایی تجاری شرکت باید حدود 30 مورد نیاز از ناسا. پروازهای زیر مداری نیاز به شبیه صلاحیت اما نمی شود آن را به عنوان دشوار است برای به دست آوردن.

“من فکر می کنم اگر ما این حق ما می توانند آن را به 30 مورد نیاز [و] ما می تواند آنها را قطع 20” Bridenstine گفت.

پرواز زیر مداری نیز باز می شود درب به صورت غیر ناسا مسافران به فضا است.

“ما به سرعت در حال نزدیک شدن به روز هنگامی که بسیاری از مردم در حال رفتن به فضانوردان” Bridenstine گفت. “خوب است برای ملت ما و برای جهان است.”

مرتبط با: ناسا آرتمیس برنامه (مرجع)

به ماه

در زمین هوا و تکتونیک صفحه ای را تغییر داده اند این سیاره بیش از میلیاردها سال پاک کردن بسیاری از مدارک و شواهد از این سیاره در آن جوانان است. اما روزهای اولیه منظومه شمسی هنوز هم قابل مشاهده بر روی سطح ماه که سطح نسبتا بدون تغییر باقی مانده است پس از شکل گیری آن است. برخی از دانشمندان نگران هستند که انسان در قمری سنگپوش می تواند پاک کردن بسیاری از این شواهد است.

اما Bridestone موافق نیست. به جای او فکر می کند که علم در ماه افزایش خواهد شد توسط بشر اکتشاف.

“ما می توانید به هر قسمت از ماه,” او گفت:. “میزان علم ما در حال رفتن به دریافت شگفت انگیز است.”

Bridenstine با اشاره به تاریک قرون Polarimetry Pathfinder (شیک), با یک پیشنهاد رادیویی ماموریت به سمت دور ماه است که می تواند بررسی جهان اولیه به زودی پس از انفجار بزرگ. برآورد کنونی قرار داده DAPPER برچسب قیمت حدود $500 میلیون Bridenstine گفت. اما اگر انسان در ماه, شیک و ماموریت های دیگر می تواند با استفاده از زیرساخت ها برای قدرت و ارتباطات و کاهش هزینه به مبلغ 90 میلیون.

“این بدان معناست که بیشتر فیزیک نجومی تر از همیشه قبل از” Bridenstine گفت.

تنش میان علم و اکتشاف یک نبرد ثابت است, او گفت:. اما آن را نمی باید. “این است که ما در حال رقابت در برابر علم” او گفت:. “ما در حال فعال کردن علم است.”

ارسال انسان به ماه اجازه خواهد داد که بیشتر در عمق اکتشاف از می تواند ممکن است از orbiters و rovers, Bridenstine تاکید کرد.

“این است آنچه که ما در حال دادن به ماه” او گفت:. “این چیزی است که ما در حال به دست آوردن.”

و بازگشت به ماه مهم است که نه تنها علم بلکه برای اکتشاف.

“من برای اولین بار ناسا مدیر در تاریخ زنده هنگامی که ما تا به حال مردم کار و زندگی در جهان دیگر” 44 ساله Bridenstine گفت. اما زمانی که آپولو ماموریت تغییر تاریخ آنها را تنها برای یک کلاس خاص از مردم: مردان سفید. Bridenstine می بیند بعد از سفر به ماه به مراتب بیشتر فراگیر سفر.

“در این زمان ما رفتن به ماه با همه آمریکایی,” او گفت:. “ما باید به این لحظه ما در تاریخ است.”

Bridenstine و دیگر مقامات ناسا بارها و بارها گفت که حداقل یکی از دو فضانورد است که زمین بر روی ماه در سال 2024 خواهد بود ،

دیگر یک بازی با حاصل جمع صفر’

آرتمیس نیست پست اول-آپولو فشار برای بازگشت به ماه. Bridenstine گفت: یکی از دلایل دیگر این تلاش ها شکست خورده اند این است که ناسا بودجه گرایش به یک “بازی با حاصل جمع صفر که در آن بودجه مسطح است.”

یکی از تلاش های قبلی cannibalized پول از ایستگاه فضایی بین المللی, بالا بردن تظاهرات متحده از نزدیک درگیر مانند تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا. یکی دیگر از نبرد برای ارسال انسان به مریخ جمع آوری پول از ناسا علوم بودجه که منجر به افزایش اختلافات میان فضا-حمایت از سیاستمداران است.

این 2021 بودجه فدرال درخواست پیشنهاد یک $25.2 میلیارد ناسا بودجهافزایش 6 میلیارد دلار بیش از این سازمان به طور متوسط بیش از سه سال گذشته. تقریبا نیمی از این افزایش می رود به اعماق فضا اکتشاف سیستم از جمله انسان سیستم فرود و دروازهیک برنامه ریزی ناسا waystation برای انسان و روبات مسیر به سطح ماه است.

در سال های گذشته Bridenstine گفت: کاخ سفید شده است با چکش در مطبوعات برای برش فضای بودجه. چرا که در قبلی Januarys کنگره فراهم کرده است تخصیص بزرگتر از درخواست برای بودجه است که در ماه فوریه منتشر شد, ساخت درخواست بودجه به نظر می رسد مانند یک برش حتی اگر مبلغ پیشنهادی رشد می کند در هر سال است.

“در حال حاضر ما یک $25.2 میلیارد بودجه [فضا]. من به جرات کنگره به آن ضرب و شتم او گفت:” با پوزخند.

دنبال نلا در Facebook و Twitter at @NolaTRedd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de