ناسا فضانورد جرقه بزند حماسه عکاسی از خود در ایستگاه فضایی بازتاب

فضای Selfie

ناسا فضانورد جسیکا Meir به تازگی به اشتراک گذاشته چه ممکن است یکی از جالبترین عکس های سلفی تا کنون از طریق حساب توییتر خود را.

از سپتامبر 2019, Meir شده است یک عضو از خدمه ایستگاه فضایی بین المللی. در ماه ژانویه او جرأت را از ISS برای یک جفت از spacewalks — و موفق به ضربه محکم و ناگهانی یک زن و شوهر از خارج-از-این-جهان پرتره های شخصی در حالی که در فضا شناور است.

لبخند بزرگ

با توجه به Meir را صدای جیر جیر او با استفاده از یک دوربین نیکون D5 با 28 میلیمتر لنز در یک مورد محافظ برای ضبط هر دو عکس.

یکی از عکس ها انجام شده است در سنتی selfie با Meir اشاره به دوربین به طور مستقیم در چهره خندان او در حالی که روی زمین دیده می شود در انعکاس از کلاه خود.

برای عکس دیگر او جامعی یک عکس از بازتاب خود را با استفاده از یکی از ISS را از پانل های خورشیدی به عنوان یک ad hoc آینه. در آن یک منحنی از زمین دیده می شود در پشت Meir.

هنوز Badass

Meir نیست اولین فضانورد به فضا selfie. که خواهد بود Buzz Aldrin که جامعی خود عکس در حالی که spacewalking در خارج از برج جوزا 12 ماموریت در سال 1966.

بیش از 50 سال ممکن است پس از گذشت Aldrin زمان که یاد عکس — اما هنوز هم سخت به تصور بیشتر badass تنظیم برای عکاسی از فضا.

ادامه مطلب: ناسا فضانورد جسیکا Meir در زمان یک فضای عکاسی از خود, گرفتن بازتاب خود را در ایستگاه فضایی [جهان امروز]

بیشتر در Meir: قطعه ای از لباس فضایی فضانورد می افتد در طی راهپیمایی فضایی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im