ناسا فضانورد می گوید SpaceX خدمه اژدها نگاه “عالی” در هنگام راهپیمایی فضایی

فضانوردان ناسا کریس کسیدی و باب Behnken کردم فوق العاده ای در هنگام راهپیمایی فضایی خود را در روز دوشنبه. ماموریت آنها این بود که به جای ایستگاه فضایی بین المللی را آرایه های خورشیدی باتری با باتری لیتیوم یون آنهایی که — اما خواسته های خود را نسبتا ساده کار هیچوقت متوقف کردن آنها را از قدردانی از یک نام تجاری جدید چشم خارج از ایستگاه.

یک تصویر جامعی توسط کسیدی نشان داد gleaming بیرونی ISS با SpaceX براق خدمه اژدها خودرو مستقر در مرکز شارژ خود باتری آن را به عنوان slumbered. به سمت پایین شما همچنین می توانید ژاپنی آژانس فضایی JAXA را H-II نقل و انتقال خودرو مصرفی محموله فضاپیما استفاده می شود برای عرضه مجدد ماموریت.

“کریس و من تا به حال یک رویداد بزرگ روز جمعه گذشته و یک نمایش فوق العاده از اژدها” Behnken گفت: در طول یک پست-راهپیمایی فضایی رسانه ای کنفرانس به عنوان نقل Space.com.

“این فقط عالی بود قادر به نگاه به عقب و ضربه محکم و ناگهانی یک عکس و من فکر می کنم ما خوب daylight شات است که به نوعی نشان داد HTV و اژدها همه در خارج وجود دارد در مقابل ایستگاه فضایی,” او اضافه شده است. “خیلی عالی بود.”

“بد نیست برای مشاهده در حالی که کار” Behnken بعد اضافه شده در یک صدای جیر جیر.

SpaceX را در نسل بعدی خدمه فضاپیمای اژدها به نظر می رسد بیش از انتظارات. در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته استیو Stich, NASA Commercial Crew Program manager به خبرنگاران گفت که “وسیله نقلیه را انجام می دهند بسیار خوب است.”

بنابراین خوب, در واقع, که در آن انرژی خورشیدی خرید و فروش شد به مراتب بهتر و با آسیب رساندن تابش از خورشید “از پیش بینی” با توجه به Stich.

Behnken و همکار ناسا فضانورد داگ Hurley با موفقیت لنگر انداخت با ایستگاه on May 30 بعد از تاریخی راه اندازی تبدیل شدن به اولین فضانوردان به بازگشت به فضا از خاک آمریکا پس از بازنشستگی از ناسا, شاتل فضایی در سال 2011.

اما Behnken نمی خواهد که زمان زیادی برای استراحت. در کنار کسیدی او به مقابله با مجموعه ای از باتری معاوضه طی یک راهپیمایی فضایی در روز چهارشنبه.

سپس در جولای 4, ناسا در حال برنامه ریزی برای چهار از پنج فضانوردان در حال حاضر در هیئت مدیره ایستگاه خودرا برای امتحان اماده به خدمه اژدها برای تست آن habitability.

ادامه مطلب: SpaceX خدمه کپسول اژدها نگاه ‘بسیار عالی’ در راهپیمایی فضایی, فضانورد, می گوید [Space.com]

بیشتر خدمه اژدها: ناسا می گوید: SpaceX خدمه اژدها ماژول پارک شده در ISS است راه تولید قدرت بیشتر از حد انتظار

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de