ناسا فضانورد افتخارات coronavirus کارگران خط مقدم و اولین پاسخ از فضا (ویدئو)

در حالی که کار در فضا, ناسا, فضانورد جسیکا Meir در زمان یک لحظه برای تشکر از پرسنل پزشکی تقريبا کارگران و اولین پاسخ که کار کرده اند برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در اینجا بر روی زمین.

در هفته گذشته (9 آوریل), فضانوردان, Meir اندرو مورگان و کریس کسیدی جواب داد: رسانه ها سوالات را از ایستگاه فضایی بین المللی پیش از Meir و مورگان بازگشت به زمین است که برای جمعه برنامه ریزی شده (مارس 17). قبل از پاسخ به سوالات Meir خطاب به دوربین برای تشکر از مردم بر روی زمین است.

“ما همه می خواهم به فقط به ما لطف” Meir گفت: “به پزشکان, پرستاران, پزشکی پرسنل پلیس و آتش نشان — واقعا هر کسی که در خط مقدم به پایین وجود دارد قرار دادن زندگی خود را در خط برای همه نژاد بشر … ما عمیقی با سپاس و تشکر صمیمانه به همه آنها. از شما بسیار سپاسگزارم از تلاش شما قدردانی است.”

در عکس: سفر 62 به ایستگاه فضایی بین المللی
بیشتر:
بیماری همه گیر کوروناویروس: کامل صنعت فضایی پوشش

Meir همراه با مورگان شده است در ایستگاه فضایی در طول مدت بیماری همه گیر. فضانوردان در ایستگاه فضایی دسترسی به اخبار و اینترنت, اما آنها نبوده است بر روی زمین به تجربه دست اول چقدر همه چیز متفاوت هستند و برای بسیاری از مردم در سراسر جهان به عنوان آنها خود منزوی و کار به منظور کاهش گسترش بیماری است. در گفتگو با رسانه ها Meir گفت که “آن را دشوار است به این باور همه تغییراتی که صورت گرفته است.”

اما در حالی که او اشاره کرد که پس از هفت ماه در فضا او غم انگیز است که او قادر نخواهد بود به آغوش دوستان و خانواده خود را هنگامی که او به خانه برگشت و آن را فوق العاده برای دیدن دوباره آنها را از یک فاصله امن.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>