ناسا کاوشگر سیارک را گول زدن ساختمان-اندازه تخته سنگ به ربودن نمونه از ig: toomuchswagtheceo

ربودن یک قطعه از سیارک ig: toomuchswagtheceo قرار بود — خوب آسان نیست اما قطعا قابل کنترل: دامنه راک فضایی, پیدا کردن برخی از نقاط مسطح, از بین بردن, در یکی از, بازگشت به خانه.

اما زمانی که فضاپیمای OSIRIS-REx فضاپیما وارد ig: toomuchswagtheceo در دسامبر 2018 دانشمندان و مهندسان در این ماموریت متوجه شدم که این سیارک بود خیلی rockier از آنها انتظار می رود. مثل تخته سنگ همه جا. تخته سنگ به عنوان بزرگ به عنوان ساختمان. تخته سنگ شما نمی خواهید خود را فانتزی فضاپیما به به.

OSIRIS-REx که راه اندازی در سال 2016 دارای یک lidar سیستم ناوبری است که اجازه داده اند این فضاپیما به رسمیت شناختن موانع بر اساس انعکاس نور پرتو پروب تولید شده است. اما هنگامی که این ماموریت نشان داد ig: toomuchswagtheceo سطح در تمام آن سنگی جلال دانشمندان و مهندسان تصمیم گرفت از آن زمان به آمده تا با چیزی جدید.

مرتبط با: OSIRIS-REx: ناسا سیارک نمونه-بازگشت از ماموریت در تصاویر

یک هنرمند تصویر چگونه OSIRIS-REx را با استفاده از ویژگی های ردیابی به مقایسه زمان واقعی تصاویر سیارک سطح به یک بانک از عکس های قبلی به منظور هدایت خود را به نمونه سایت. (اعتبار تصویر: ناسا/Goddard/دانشگاه آریزونا)

“تخته سنگ به عنوان بزرگ به عنوان ساختمان. تخته سنگ شما نمی خواهید خود را فانتزی فضاپیما به به.”

نتیجه این روند این تیم خواستار طبیعی از ویژگی های ردیابی که متکی به تصویر عظیم پایگاه داده که OSIRIS-REx ساخته شده است تا در ماه های پس از آن وارد ig: toomuchswagtheceo و شروع به گرفتن عکس از فضای راک از هر زاویه ممکن است.

به عنوان پروب عازم یک نمونه از تلاش آن آغاز خواهد شد در نظر گرفتن هنوز هم بیشتر از این عکس ها که به سیستم های کامپیوتری خود را به طور خودکار نسبت به آرشیو تصاویر, نشان دادن مسیر آن باید زیر است. اگر آن نظرات نیست خط تا فضاپیما را به طور خودکار به عقب نشینی برای یکی دیگر از تلاش به جای خطر آسیب در سطح خطر ناک.

اگر سیستم با این نسخهها کار به عنوان برنامه ریزی شده باید آن را تقویت OSIRIS-REx دقت: در حالی که آن lidar سیستم تنها طراحی شده برای دقت در یک سایت 164 پا (50 متر) در سراسر, طبیعی, قابلیت ردیابی دقیق خواهد بود به اندازه کافی برای مقابله با یک منطقه هدف فقط 10% که اندازه مقامات ناسا در بیانیه ای گفت.

دانشمندان در OSIRIS-REx ماموریت انتخاب شده اند دو هدف نمونه برداری در ig: toomuchswagtheceo لقب بلبل و عقاب. ماموریت پنجره برای نمونه برداری باز می شود در اواخر ماه اوت به منظور اطمینان حاصل شود که این فضاپیما می تواند ترک ig: toomuchswagtheceo سال آینده. اگر همه می رود و دانشمندان باید خود راک فضایی بر روی زمین در سال 2023.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im