ناسا می پرسد کارکنان خود را برای ایده های جدید برای مبارزه با کروناویروس

ناسا خواستار نیروی کار خود را به آمد تا با راه های خلاق است که آژانس می تواند کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“برای بیش از 60 سال در ناسا غلبه بر طیف وسیعی از چالش های منحصر به فرد. در حال حاضر سازمان به دنبال اهرم آن تخصص و توانایی برای کمک به این کشور با چالش بی سابقه از coronavirus” مقامات ناسا در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که آژانس “ضربه زدن به قدرت و خلاقیت نیروی کار خود را.”

روز چهارشنبه (1 آوریل) ناسا اعلام کرد جدید پلت فرم آنلاین که در آن کارکنان خود را می تواند کمک ایده هایی برای چگونه این سازمان می تواند در جهانی coronavirus پاسخ. این وردپرس پلت فرم به نام “ناسا @ کار” است که یک وب سایت داخلی که در آن کارکنان ناسا می توانید بحث در مورد ایده و آمد تا با راه حل های با هم.

مرتبط: بیماری همه گیر کوروناویروس: کامل صنعت فضایی پوشش

“من شنیده ام از کارکنان در سراسر سازمان که می خواهند برای کمک به این کشور در مبارزه با COVID-19. این نظر نمونه غالب می تواند روح از ناسا و مردم ما تمایل به هر گونه چالش” ناسا مدیر جیم Bridenstine در بیانیه ای گفت:.

“به عنوان ملت می آید با هم برای مقابله با این بحران ما باید در هر فرصتی برای ناسا به قرض دادن یک دست و افزایش سهم ما در آمریکا واکنش” Bridenstine اضافه شده است.

با هم کار کردن با کاخ سفید و دیگر سازمان های دولتی ناسا شناسایی سه حوزه که در آن سازمان می تواند به طور بالقوه بیشتر تفاوت معنی داری در coronavirus پاسخ تلاش های: شخصی, تجهیزات حفاظتی, پنکه و پیش بینی گسترش و تاثیر coronavirus.

تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) — ناسا درخواست ایده برای راه های جدید برای توسعه تجهیزات حفاظت شخصی (مانند ماسک و ماسک و دستکش) و آن را بیشتر به راحتی در دسترس برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به آنها نیاز دارید. این سازمان همچنین خواستار “رمان روش برای استریل یا repurposing تجهیزات حفاظت فردی” است که می تواند در مفید آمده است برای بیمارستان ها کوتاه هستند که در دنده محافظ.

هواکش — برای کمک به مقابله با کمبود دستگاه های تهویه مورد نیاز برای کمک به COVID-19 بيمار تنفس ناسا می خواهم ایده های ساده و خلاقانه یک طرح است که می تواند به سرعت تولید و تحویل به بیمارستان که به آنها نیاز دارید.

پیش بینی — سوم منطقه تمرکز ناسا ذکر شده است که نیاز به یک راه برای نظارت بر coronavirus و هوا که در آن و زمانی که آن را گسترش. توسط ناسا با استفاده از داده های ماهواره ای و دیگر منابع اطلاعاتی ناسا امیدوار است برای جلوگیری از گسترش ویروس و پیش بینی آن مناطق را تحت تاثیر قرار خواهد بود که بیشتر تحت تاثیر قرار. این می تواند انجام شود با کمک ابر رایانه هوش مصنوعی و داده های دیگر تجزیه و تحلیل قابلیت های این سازمان گفت:.

“من به دنبال به جلو به دیدن چه نوع از ایده های ما دریافت خواهید کرد و چگونه آنها ممکن است قادر به حرکت اضافی معنی دار کمک به COVID-19 پاسخ به” Bridenstine گفت.

ناسا کارکنان به استثنای برخی از “ماموریت ضروری” پرسنل مشغول به کار از خانه برای دو هفته گذشته اما این سازمان در حال حاضر شده است قادر به کمک به مبارزه با COVID-19 (بیماری ناشی از رمان coronavirus) در چند راه. برای مثال ناسا به تازگی به کمک آن ابر منابع برای محققان که در حال مطالعه واکسن و درمان COVID-19.

اما ناسا نیست تنها آژانس فضایی مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. آژانس فضایی اروپا (ESA) همچنین اعلام کرد روز شنبه 1) آن است که به دنبال طرح های پیشنهادی برای یک پروژه مشابه به نام “فضا در پاسخ به COVID-19 شیوع.”

در حالی که ناسا به دنبال ایده های خود را از نیروی کار ESA است تماس برای کسب و کار در اروپا به ارائه ایده های خود را برای راه هایی برای استقرار خدمات به مبارزه با این بیماری همه گیر در اروپا — به خصوص در ایتالیا است که دیده می شود بیشتر موارد بیش از هر کشور دیگر اروپا ESA مقامات در بیانیه ای گفت.

“ما مشتاق به حمایت از شرکت های اروپایی در حال توسعه و استقرار خود را به بهترین ایده ها برای پاسخ به بحران کنونی دال سهم که فضا می تواند در این شرایط” Magali Vaissiere ESA مدیر ارتباطات و یکپارچه برنامه های کاربردی در بیانیه ای گفت:.

ESA ارائه 2.5 میلیون یورو ($2.71 میلیون دلار) در بودجه و همچنین دسترسی رایگان به ESA به داده های ماهواره ای و دیگر منابع است. شرکت می تواند ارائه پیشنهاد در اینجا.

ایمیل Hanneke Weitering در [email protected] یا او را دنبال کنید @hannekescience. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>