ناسا اعلام کرد خدمه برای آینده SpaceX ماموریت

خدمه رنگارنگ

ناسا رسما اختصاص داده خدمه خود را برای خدمه-2 ماموریت هدف آن است که برای سومین بار SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها را مشاهده ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) با فضانوردان در هیئت مدیره به عنوان بخشی از سازمان تجاری خدمه برنامه.

در خدمه-1, آزمایشی, برنامه ریزی شده برای اواخر سپتامبر ناسا فضانوردان شانون Walker, مایکل هاپکینز و ویکتور Glover خواهد پیوست توسط JAXA (Japan Aerospace Exploration Agency) فضانورد Soichi Noguchi. چهار برداشت شد توسط ناسا برای ماموریت در اواخر ماه مارس است.

برای خدمه-2 Shane Thu, یک فضانورد ناسا کسانی که به بازدید از فضای دو برابر قبل خواهد پیوست مگان مک آرتور که شده است به فضا اما نه در ایستگاه فضایی. این جفت ارز خواهد بود که فرمانده و خلبان بود.

ماموریت نیز خواهد بود JAXA فضانورد Akihiko Hoshide سوم سفر به فضا در کنار ESA (آژانس فضایی اروپا) فضانورد Thomas Pesquet جفت ارز خواهد شد در تاریخ Thu و مک آرتور به عنوان ماموریت متخصصان است.

Hoshide شده است سرنشین شاتل فضایی دیسکاوری در سال 2008 شده است و بخشی از دو ایستگاه اعزامی است. Pesquet بخشی از دو بعد اعزامی و صرف 196 روز در فضا در کل. چهار فضانوردان صرف بیش از یک ترکیب 521 روز در فضا است.

نسخه ی نمایشی نوار

این خبر تنها چند روز قبل از ناسا تلاش خواهد کرد برای بازگشت SpaceX خدمه کپسول اژدها از ISS به عنوان بخشی از نسخه ی نمایشی-2 ماموریت با فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی در هیئت مدیره این آخر هفته آینده.

SpaceX تاریخ ساخته شده در مارس 30 شد که گروه اول در تاریخ به راه اندازی فضانوردان به مدار داخل یک فضاپیمای تجاری.

یک تاریخ راه اندازی رسمی برای خدمه-2 هنوز اعلام شده است اما با توجه به ناسا به احتمال زیاد خواهد شد هیچ زودتر از بهار 2021.

ادامه مطلب: ناسا اعلام کرد فضانوردان به پرواز در SpaceX خدمه-2 ماموریت به ایستگاه فضایی [ناسا]

بیشتر در نسخه ی نمایشی-2: ناسا فقط برداشت یک تاریخ برای SpaceX به آن فضانوردان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de