فناوری نانو می تواند تشخیص COVID-19 و سنج خطر مرگ

نقطه از مراقبت از پلت فرم است که با استفاده از هر دو نانوذرات مغناطیسی و یا معراج می تواند تشخیص COVID-19 عفونت و ارزیابی خطر آینده, محققان می گویند.

“چنین فن آوری نه تنها مفید در حفاظت از مراکز بهداشتی درمانی از تبدیل شدن, غرق, اما همچنین می تواند به جلوگیری از شدید کمبود منابع مراقبت های بهداشتی به حداقل رساندن نرخ مرگ و میر و بهبود مدیریت آینده شیوع و بیماری های همه گیر” می گوید: مرتضی محمودی استادیار در بخش رادیولوژی در دقت برنامه سلامت در دانشگاه ایالتی میشیگان دانشکده پزشکی انسانی.

این مفهوم بر اساس سطوح مختلف از عفونت و مراحل بیماری است که تغییر ترکیب مایعات بیولوژیک مانند اشک ، بزاق و ادرار و پلاسما. مختلف عفونت ها و بیماری های مختلف ایجاد الگوهای خاص برای بار ویروسی و بیماری مرحله تا حدودی شبیه به اثر انگشت است.

محمودی می گوید که قادر به شناسایی و فروشگاه کسانی که الگوهای می تواند کلید هر گونه دستیابی به موفقیت در تکنولوژی های تشخیصی.

برای شروع یک بیمار زیستی مایع است که به معرفی یک مجموعه کوچک از نانو ذرات کمتر از یک هزارم قطر موی انسان است. منحصر به فرد سطح ذرات جمع آوری پروتئین و لیپیدها و مولکول های دیگر از مایعات در یک الگوی است که محمودی با اشاره به به عنوان یک biomolecular کرونا یا تاج.

“تجزیه و تحلیل ترکیب تاج در سطح ذرات کوچک همراه با روشهای آماری پلت فرم ممکن است ارائه یک “اثر انگشت” الگوی برای بیمارانی که ممکن است در خطر مرگ پس از آلوده بودن COVID-19,” محمودی می گوید.

کلید این دو رمان تشخیصی سیستم عامل است که سادگی خود را که اجازه می دهد تا برای استقرار در محل دستگاه های که در آن بیماران برای مراقبت. و از آنجا که لازم است بیمار نمونه می توان به راحتی قابل حصول مایعات بدن, متخصص, متخصصان پزشکی می باشد لازم به اداره آزمون.

به استفاده از الگوهای شناخته شده به عنوان قابل اعتماد “اثر انگشت” محمودی نشان می دهد که دستگاه خانه مجموعه ای از فن آوری سنسور—مانند “نوری بینی”—قادر به تصویربرداری نتایج تست و تولید یک تشخیص است.

“پیشنهاد پلت فرم می تواند عملکرد حساس و آسان به استفاده از سیستم های نوری به دقت شناسایی COVID-19 آلوده بیماران در معرض خطر, مرگ,” او می گوید.

محمودی همچنین پیشنهاد یکی دیگر از فن آوری مبتنی بر دستیابی به موفقیت های اخیر در نانوذرات مبتنی بر magnetic levitation یا ماگلو ، این روش ابتکاری تعلیق بیمار پلاسما نمونه ها در محلول نانوذرات مغناطیسی. در طول زمان مشخص باندهای پروتئین, فرم جدا تراکم. بسیار شبیه به پروتئین تاج این منحصر به فرد به شکل باندهای پروتئین ها ایجاد متمایز و قابل اعتماد الگوهای مفید برای انگشت نگاری بیماری و مراحل عفونت است.

محمودی یافت که “ماگلو نوری تصاویر levitated پروتئین در معرض, ماشین-یادگیری, تحلیل ارائه اطلاعات با ارزش را در فرد و جامعه سلامت.”

او با اعتماد به نفس است در قابلیت های تشخیصی از تکنولوژی برای بیماران در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19.

این مقاله به نظر می رسد در داروسازی مولکولی.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de