اسطوره داستد: هیچ خودروهای برقی نمی صدمه زدن به محیط زیست است که بسیار

بزرگ گاز

وجود دارد یک ایده مشترک است که اتومبیل های برقی استفاده کنید تا انرژی بیشتری به طور کلی از مبتنی بر سوخت اتومبیل. انرژی بیشتری را تولید و برای نگهداری و بسته به پاسخ گفتن به شارژ مجدد (با تشکر از منابع انرژی مورد نیاز برای تولید برق).

در حال حاضر BBC گزارش که ایده شده است تا در نهایت رد به عنوان بزرگ و گنگ anti-سبز-انرژی “نظریه” آن است که به لطف یک مقاله تحقیقی جدید منتشر شده در مجله طبیعت پایداری: اتومبیل های الکتریکی هستند و در واقع بهتر است برای جهان.

صفر اکتان

تحقیقاتی که منتشر شد با کار از سه تا نیمه مناسب و معقول دانشگاههای اکستر و کمبریج و نیمیخن هلند) نشان داد که خودروهای برقی تولید 30 درصد گازهای گلخانه ای کمتری نسبت به اتومبیل های بنزینی در انگلستان — و 70 درصد کمتر در فرانسه و سوئد با توجه به تجدید پذیر خود را محور الکتریکی شبکه.

به طور کلی طول می کشد تا انرژی کمتری برای ایجاد و نگهداری اتومبیل های الکتریکی از سوخت های مبتنی بر آنهایی که در 95 درصد از جهان است. محققان’ مدلسازی همچنین پیش بینی کرد که در هر دو خودرو در سال 2050 خواهد بود الکتریکی است.

پیشی جستن

اما اتومبیل های برقی نیست نوش دارو یا به عنوان نویسندگان این مطالعه همچنین توضیح می دهد: “این ایده که وسایل نقلیه الکتریکی می تواند به افزایش تولید گازهای گلخانه ای کامل افسانه است.”

اتومبیل — در ایجاد و استفاده از — هنوز هم محیط زیست را آلوده کنند. البته همیشه وجود دارد بیشتر کار انجام شود. اما در اینجا به خوبی انگیزه اخبار: تغییرات جهان در حال ساخت را کاملا کمک کند. در اینجا امید آن را به شما کمک کند به اندازه کافی.

ادامه مطلب: ماشین الکتریکی تولید گازهای گلخانه ای افسانه ‘گران’ [بی بی سی]

بیشتر در اتومبیل های الکتریکی: تسلا کامپیوتر سخت افزار Stuns رقبا: “ما نمی توانیم آن را انجام دهد”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im