مرموز سریع رادیو انفجار’ از اعماق فضا خود را تکرار هر 16 روز

یک جهان عمیق و راز درست کردم خیلی غریبه. اخترفیزیکدانان را کشف سرنخ است که می تواند کمک به توضیح دهد که چرا هر یک بار در در حالی که superfast انفجار امواج رادیویی فلش در سراسر زمین از اعماق فضا. اما سرنخ — تکرار 16-بعد الگو را در یکی از این انفجار را تضعیف یکی از محبوب ترین تئوری که در آن انفجار در حال آمدن از.

سریع radio bursts (FRBs) به احتمال زیاد اتفاق افتاده برای میلیاردها سال. اما انسان تنها کشف آنها در سال 2007 و شناسایی شده اند و تنها چند دوجین از آنها را پس از. و در ماه ژوئن 2019 ستاره شناسان در نهایت دنبال یک FRB به آن خانه کهکشان.

اما هیچ کس نمی داند چه چیزی باعث می شود آنها. چرا که این انفجار بسیار نادر و غیر معمول و روشن — با توجه به این که آنها قابل مشاهده از میلیاردها سال نوری در سراسر فضا — فیزیکدانان باید تمایل به فرض آنها می آیند از یک رویداد زمین شناسی مانند برخورد ستاره.

این الگوی تکرار, اما نشان می دهد که چیز دیگری در جریان است که وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از ماشین آلات در جهان برای پمپاژ منظم shrieks رادیو انرژی در سراسر فضا.

مرتبط با: استیون هاوکینگ ترین دور از ایده ها در مورد سیاه چاله ها

محققان به دنبال اطلاعات از کانادا هیدروژن شدت برداری آزمایش سریع رادیو پشت سر هم پروژه (سنج/FRB) برای اولین بار کشف این FRB شناخته شده به عنوان FRB 180916.J0158+65 در 2019. در ژانویه سال 2020 آنها به چاپ مقاله در مجله Nature که reanalyzed داده و بیش از یک پشت سر هم از FRB 180916.J0158+65. آنها ترسیم این FRB به نسبتا نزدیکی کهکشان مارپیچی. چه جدید در این آخرین مقاله منتشر شده در Feb. 3 به arXiv پایگاه داده, است, الگوی منظم در انفجار. این FRB آنها یافت می رود از طریق چهار روز چرخه منظم فعالیت bleating از امواج رادیویی به فضا تقریبا اساس ساعات روز:. سپس آن را می رود به یک دوره 12 روزه سکوت. گاهی اوقات منبع به نظر می رسد به جست و خیز آن معمول چهار روز بیدار دوره و یا اجازه می دهد تا تنها یک پشت سر هم. سنج/FRB قادر به تماشای FRB تنها برخی از آنها اشاره کرد بنابراین این احتمال وجود دارد آشکارساز نتواند بسیاری از FRBs در طول بیدار دوره است.

هیچ کس نمی داند آنچه در این الگو به معنی محققان اشاره کردند در بیانیه ای اما این الگوی مناسب نیست منظمی به هر موجود و توضیحات برای FRBs.

به طور کلی الگوهای شبیه به این در فیزیک نجومی اغلب مربوط به یک جسم در حال چرخش و یا در مدار اجرام آسمانی. نوترون ستاره ها اغلب به نظر می رسد به بارق به طور منظم از منظر X-ray آشکارسازهای بر روی زمین به دلیل نقاط داغ در سطح خود را چرخش در داخل و خارج از نمایش مانند یک فانوس دریایی فانوس دریایی. و کوچک سیارات ممکن است کم نور نور این ستاره آنها مدار هر وقت آنها عبور بین که ستاره و زمین است.

به عبارت دیگر برای اخترفیزیک الگوهای تمایل به نشان می دهد چرخش است. اما هیچ کس نمی داند که اگر این الگوی حاکم FRBs و یا فقط برخی از آنها.

در اصل منتشر شده در Live علم.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su