مشک می پیوندد مغلوب ساختن پیشی جستن در گسترش اطلاعات غلط در مورد ویروس

“رایگان امریکا در حال حاضر,” میلیاردر و کارآفرین Elon Musk توییتی در اوایل صبح.

پیام سهام متعدد شباهت با رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود خوراک توییتر که در آن او را تشویق خود را به رای دهندگان پایه به “آزاد” — توجه داشته باشید که همه کلاه مد سازی — تعدادی از کشورهای در میان یک مجموعه از دیگر واقع مشکوک ادعا می کند. آفلاین تهمت ساخته شده است خطرناک اظهارات در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده به خلاص شدن بدن از coronavirus.

در حال حاضر مشک به نظر می رسد استقبال از تن است.

“به مردم آزادی خود را به عقب!” نوشت: او در یک صدای جیر جیر از جمله یک لینک به یک وال استریت ژورنال op-ed.

“براوو تگزاس!” مشک و گفت: در عین حال یکی دیگر از صدای جیر جیر با یک لینک به یک داستان خبری در مورد تگزاس بازگشایی رستوران ها و خرده فروشان.

او حتی توافق با Trumpian توطئه نظریه پرداز که استدلال کرد که “ترسناکترین چیزی که در مورد این بیماری همه گیر است نه ویروس خود را از آن دیدن آمریکایی که به راحتی تعظیم پایین و به من بدهید تا خون خود را خریداری آزادی به سیاستمداران فاسد که وعده آنها را به ایمنی.”

کارشناسان پزشکی را سرزنش آنچه آنها می گویند این است که مشک را درک ضعیف از این بیماری همه گیر. مشهور دکتر یوجین گو مثلا سیلی پایین مشک را “رایگان امریکا” صدای جیر جیر با محکم كردم ،

در آوریل 16, حدود 5000 نفر از COVID19,” او نوشت. “Extrapolating که برای یک سال است که 1.8 میلیون نفر است.”

اما این مهم است به یاد داشته باشید که چالاک کارآفرین شده است و در این در حالی که برای. در مارس 19, مثلا, او پیش بینی کرد که وجود دارد به “نزدیک به صفر رساندن موارد جدید” توسط “پایان ماه آوریل است.” در مارس 6, او اشاره کرد که “coronavirus وحشت گنگ است.”

اجازه دهید روشن است: ایالات متحده آمریکا است که در هیچ موقعیتی با خیال راحت به بازگشایی شده است. این کشور را تصویب کرده است یک میلیون مورد تأیید آستانه فقط این هفته به مراتب بیش از هر کشور دیگری در جهان است. مرگ و میر پیشی گرفته است تعداد تلفات سربازان در طول جنگ ویتنام.

بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان هشدار داده اند که باز متحده بیش از حد به زودی می تواند در نهایت حتی بیشتر خونریزی حتی مرگبارتر نتایج.

حتی تهمت خود را مضطرب است که “آن را فقط بیش از حد به زودی” در طول چهار شنبه, روزانه, کاخ سفید, اخبار جلسه.

“چشمه های معدنی و سالنهای زیبایی و آرایشگاه مغازه ها… من آنها را دوست دارم اما آنها را می خواهید کمی دیگر فقط کمی نه خیلی زیاد چون ایمنی به غالب” او به خبرنگاران گفت: در یک خیره کننده فلیپ فلاپ.

کارشناسان همچنین هشدار داد بسیار مرگبارتر موج دوم عفونت — کلماتی که فردی صاحبان کسب و کار خوشبختانه توجه.

“من نمی تواند خطر سلامت اعضای در معرض خطر جامعه به خاطر آنها پمپاژ آهن,” بهرام Akradi یک مدیر اجرایی یک زنجیره ای از سالن های ورزشی گفت: نیویورک تایمز.

در واقع بدون یک مستند اجتماعی و فاصله گرفتن از اقتصاد می تواند حتی بدتر با توجه به تحقیقات جدید از دانشگاه کمبریج است.

“بدون سلامت عمومی محدودیت های تصادفی گسترش این بیماری به ناچار ضربه بخش ها و صنایع است که ضروری است برای اقتصاد برای اجرای” Giancarlo Corsetti co-نویسنده این مقاله و استاد اقتصاد در کمبریج در بیانیه ای گفت.

ادامه مطلب: Elon Musk توییتهایی ‘رایگان امریکا در حال حاضر خود را به عنوان Coronavirus پیش بینی های ثابت بسیار اشتباه [Gizmodo]

بیشتر در مشک: ELON MUSK می گوید SPACEX می تواند راه اندازی رصدخانه مداری

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de