MSN, آتش سوزی, روزنامه نگاران, جایگزین آنها را با AI

الگوریتم جدید

بیش از آخر هفته مایکروسافت اعلام کرد که این تخمگذار کردن ده ها تن از روزنامه نگاران و سردبیران و دیگر کارگران در MSN و دیگر اخبار بخش.

در حالی که رسانه اخراج در حال غم انگیز گسترده در این لحظه مایکروسافت گفت که اخراج تا به حال هیچ چیزی برای انجام با COVID-19 گیر آستانه گزارش. آن را به بخشی از این شرکت فشار بیش از چند ماه گذشته به طور خودکار نگاری: این طرح به جای گذاشته و کارگران با اخبار-اسکن هوش مصنوعی است.

الگوریتمی گزینش

بسیاری از حدود 77 سردبیران و روزنامه نگاران آمار اخراج کمک کرد معاون کشیش بخش اخبار که به نظر می رسد بر روی صفحه اصلی برای اخبار مایکروسافت, MSNو مایکروسافت اج مرورگر با توجه به آستانه. در حال حاضر هوش مصنوعی الگوریتم اسکن اینترنت برای اخبار به برجسته گرفتن کار از تصمیم گیری است که اخبار مهم را از دست بشر است.

در ماه های اخیر مایکروسافت به طور فزاینده خواست خبرنگاران و سردبیران را به تکیه بر هوش مصنوعی برای انجام وظایف مانند پیدا کردن و تقطیر آنلاین مطالب و تصاویر برای استفاده در مقالات آستانه گزارش.

اخراج نجومی

در حالی که کاهش درآمد تبلیغات و دیگر مالی و رکود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار اتاق های خبر, سخت, مایکروسافت می گوید این چیزی است که انگیزه خود را اخراج.

“مثل همه شرکت های ما ارزیابی کسب و کار ما به طور منظم” یک سخنگوی شرکت گفت: با توجه به آستانه. “این می تواند در نتیجه افزایش سرمایه گذاری در برخی از مکان و از زمان به زمان re-استقرار در دیگران است. این تصمیمات هستند در نتیجه از زمان همه گیر.”

ادامه مطلب: مایکروسافت میسازد کردن روزنامه نگاران به جایگزین کردن آنها با هوش مصنوعی [آستانه]

بیشتر در مورد خودکار نیوز: این سایت با استفاده از هوش مصنوعی برای تولید جعلی اخبار

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>