بیشتر انرژی پاک با تکنولوژی است و نه در مسیر رسیدن به اهداف آب و هوا

ترین فن آوری های انرژی پاک و بخش در سراسر جهان در حال پیشرفت نمی به اندازه کافی برای دیدار با متوسط اهداف 2015 در پاریس آب و هوا توافقنامه با توجه به تجزیه و تحلیل جدید.

46 انرژی پاک دسته بندی که آژانس بین المللی انرژی می بیند به عنوان امری مهم برای به حداقل رساندن اثرات تغییر آب و هوا تنها شش “در مسیر” برای دیدار با هدف جلوگیری از متوسط جهانی درجه حرارت از افزایش 2 درجه سانتیگراد و یا بیشتر با توجه به IEA را “ردیابی انرژی پاک پیشرفت” گزارش منتشر شده در این هفته است.

گزارش شناسایی انرژی بخش و فن آوری “در مسیر” برای دیدار با آژانس بین المللی انرژی پاریس-تراز توسعه پایدار سناریو (SDS) اهداف و ارائه پیشنهادات برای چه بخش می تواند علاوه بر کاهش تولید گازهای گلخانه ای—و یا در مورد انرژی های تجدید پذیر و فن آوری و گسترش تاثیر خود را در هزینه-راه های موثر گفت: دیو Turk, اقدام معاون مدیر اجرایی در آژانس بین المللی انرژی.

“[این گزارش] واقعا در تلاش برای کشف کردن که آنهایی که در حال انجام سهم خود را برای رسیدن ما به این انرژی پاک در آینده است که مورد توافق در توافق پاریس,” ترک گفت.

46 دسته بندی span قدرت بخش سوخت, لوازم صنعتی, فن آوری, حمل و نقل ساختمان و انرژی ادغام فن آوری های شبکه هوشمند و مستقیم جذب دی اکسید کربن. شش فن آوری های در نظر گرفته شده در مسیر خورشیدی, فتوولتائیک, انرژی زیستی, قدرت, خودروهای الکتریکی راه آهن روشنایی و مراکز داده و شبکه های انتقال. بیست و چهار دیگر مناطق نیاز به تلاش بیشتر برای دیدار با هدف اعداد برای سال 2025 و 2030 در حالی که باقی مانده از 16 در حال کردن آهنگ به طور کامل این گزارش گفت:.

پیشرفت در تولید انرژی تجدید پذیر و بهره وری انرژی شامل حدود 80 درصد از کار مورد نیاز برای رسیدن به SDS اهداف ترک گفت.

“به منظور رسیدن به یک کامل تر و قوی economywide انرژی, انتقال, شما نیاز به انواع فن آوری ها و انواع راه حل های” او گفت:.

تمرکز انرژی خورشیدی و CCS

یک دسته طبقه بندی شده به عنوان ملاقات با SDS اهداف تمرکز انرژی خورشیدی است. در 2019, CSP نسل در سراسر جهان رشد 34 درصد فراتر آژانس بین المللی انرژی سالانه هدف از میانگین رشد در این بخش از نزدیک به 24 درصد از طریق 2030.

اما به طور کلی روند از دهه گذشته نشان می دهد که آژانس بین المللی انرژی را SDS اهداف برای سال 2025 و 2030 هنوز هم به دور از رسیدن به این گزارش گفت:. بین 2019 و تا سال 2025 جهانی CSP نسل نیاز به بیش از سه گانه برای دیدار با تکنولوژی SDS هدف با توجه به گزارش.

“این فقط به اندازه کافی به ما را که در آن ما نیاز به رفتن در هر سال” ترک گفت.

در سال 2019 و اسرائیل و چین و کره جنوبی کمک بیشتر به CSP رشد در حالی که چین و مراکش و آفریقای جنوبی انتظار می رود به گسترش ظرفیت خود را به طور قابل توجهی این دهه این گزارش گفت:. در ایالات متحده, اما, CSP یکی از بسیاری از فن آوری های انرژی پاک که بالقوه شده است به طور کامل مهار گفت: Gregory Wetstone, رئيس جمهور و مدیر عامل شورای آمریکایی در انرژی های تجدید پذیر.

“ما خوش شانس در ایالات متحده است که ما بسیار زیاد منابع تجدید پذیر” Wetstone گفت. “ما باید بهتر در ضربه زدن به آنها. متمرکز خورشیدی قطعا می تواند بخشی از آن است.”

Carbon capture استفاده و ذخیره سازی (CCUS) در برق قدرت بخش دیگری بود “در مسیر” تکنولوژی ذکر شده توسط IEA.

تنها دو مقیاس بزرگ CCUS قدرت پروژه در حال حاضر عملیاتی—به پترا نوا پروژه در تگزاس و مرز سد پروژه در کانادا—با یک ترکیب تصرف ظرفیت 2.4 میلیون تن CO2 در سال است. که پشت 310 میلیون تن در هر سال مشخص شده در زیر گروه SDS سال 2030 آژانس بین المللی انرژی گفت.

چهارده CCUS تولید برق پروژه های در حال توسعه در سراسر جهان است. همراه با پترا نوا و مرز سد وجود دارد که پتانسیل جذب ظرفیت بیش از 36 میلیون تن در سال IEA گفت.

برای رسیدن به 310 میلیون تن در هر سال 2030 CO2 گرفتن نرخ و نهایی تصمیمات سرمایه گذاری را به طور قابل توجهی افزایش دهد اما پاریس مستقر در آژانس گفت.

با وجود برخی از CCUS پیشرفت تکنولوژی نیست پوسته پوسته شدن تا به عنوان به سرعت به عنوان آن نیاز به رسیدن به SDS decarbonization سطوح ترک گفت. اگر کاهش تولید گازهای گلخانه ای نمی آیند از کربن جذب او گفت: “سپس آنها به شما نیاز به آمده از فن آوری های اضافی و یا منبع.

“همین دلیل است که ما استرس چرا که اهداف بسیار بلند پروازانه برای رسیدن به, شما نیاز به انواع مختلف تکنولوژی ابزار” ترک گفت.

‘قطعا شدنی’

Guloren توران مدیر کل حمایت و ارتباطات در جهانی CCS موسسه گفت که وقتی که می آید به صنعت برق 310 میلیون تن خواهد نیاز به 200 تا 250 نیروگاه مجهز به جذب و ذخیره سازی کربن برای رسیدن به IEA هدف. که تعدادی از گیاهان است “قطعا شدنی” توران گفت: اما نیاز به “قابل توجه سیاست های حمایتی” به اتفاق می افتد از جمله قرار دادن یک قیمت بر روی کربن و چارچوب برای کاهش ریسک پروژه ها.

اما محمود Abouelnaga یک راه حل همکار در مرکز آب و هوا و راه حل های انرژی گفت: او فکر نمی کنم آن را هنوز هم امکان پذیر است به تصرف 310 میلیون تن در سال 2030 از قدرت نسل. فرض کنید که تمام 14 CCUS تولید برق پروژه های فعال شوند که تنها به مقدار 36 میلیون تن در سال Abouelnaga گفت.

“همچنین, واقع بینانه در نظر گرفتن روند طولانی برای CCUS پروژه توسعه آن را بسیار سخت برای رسیدن به 310 MtCO2 گرفتن هدف در سال 2030″ Abouelnaga گفت: در یک ایمیل.

عواملی مانند عدم حمایت از سیاست های مانند عدم قطعیت در سراسر اعتبار مالیاتی فدرال و نظارت بر زمین شناسی ذخیره سازی باید همه کمک به تعویق افتاد “جذب” از CCUS پروژه های Abouelnaga گفت.

برای دیدار با SDS اهداف حدود 2000 CCS امکانات مورد نیاز خواهد بود تا سال 2050, توران گفت. با 59 امکانات در مراحل مختلف توسعه—21 که در حال عملیاتی—یک “پوسته پوسته شدن تا 100x مورد نیاز است,” او گفت: در یک ایمیل.

قبل از coronavirus همه گیر CCUS به دست آوردن “جدید شتاب” آژانس بین المللی انرژی گفت: با پنج جدید CCUS-مجهز به نیروگاه ها اعلام کرد سال گذشته است.

“بسیاری از پروژه های برنامه ریزی شده را افزایش عدم اطمینان و کوتاه مدت سرمایه گذاری چالش ها در پی Covid-19 بحران” در این گزارش گفت: حتی با توجه به 45Q اعتبار مالیاتی به معنای خار CCUS پروژه ها. “تقریبا نیمی از CCUS-مجهز به قدرت پروژه در طرح توسعه به فروش دستگیر CO2 برای EOR [enhanced oil recovery] اما این شرکت2 قیمت است که به طور معمول نمایه به قیمت نفت که سقوط در سال 2020 است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de