اکثر استرالیا تایید دولت COVID-19 پاسخ

اکثر استرالیایی ها راضی هستند با دولت را از دست داده و coronavirus (COVID-19) همه گیر بر اساس یک مطالعه جدید.

ملبورن موسسه منتشر خواهد شد یک نظرسنجی جدید بارگیری در این هفته برای ارزیابی تاثیر COVID-19 در استرالیا.

نظرسنجی آهنگ تغییرات اقتصادی و رفاه اجتماعی از استرالیا زندگی می کنند از طریق اثرات COVID-19 و ارائه یک تصویر کلی از چگونگی استرالیا هستند مراتب در طول بیماری همه گیر.

محققان طراحی شده در این بررسی به پشتیبانی مبتنی بر شواهد و تحلیل چگونه استرالیایی در حال تطبیق با تغییرات مختلف در دولت فدرال و دولت به عنوان سیاست های همه گیر تکامل می یابد و شامل پاسخ از 1200 استرالیایی در سن 18 سال و بیش از. نمونه طبقه ای با جنسیت و سن و محل سکونت به نمایندگی از جمعیت استرالیا.

نتایج اولین نظرسنجی در حال حاضر در دسترس و نتايج رنگ یک تصویر کلی خلق و خوی و احساسات از استرالیا به سمت بحران است.

به ویژه در اولین بررسی نشان داد که 60 درصد از مردم استرالیا گزارش متوسط تا بسیار راضی با سیاست های اقتصادی دولت برای حمایت از مشاغل و نگه داشتن مردم در محل کار و بیش از 80 ٪ انتظار می رود تاثیر این بیماری همه گیر به گذشته برای بیش از شش ماه.

حدود 30% از مردم استرالیا گزارش شده احساس مالی تاکید کرد در شرایط پرداخت برای کالاهای اساسی و خدمات در حالی که حدود 40 درصد گزارش شده احساس از نظر مالی راحت است.

“این پروژه آهنگ نمایش از استرالیا درمورد مسائل مربوط به تاثیر COVID-19 می گوید:” ابیگیل Payne یک استاد در دانشگاه ملبورن و مدیر موسسه ملبورن. “ما امیدواریم که با گرفتن زمان واقعی اثرات اجتماعی و اقتصادی COVID-19 در استرالیا جمعیت آن کمک خواهد کرد که شکل و راهنمای سیاست و عمل ما به عنوان حرکت چند ماه آینده.”

“این اولین موج از بررسی نتایج نشان می دهد که اکثر استرالیایی مصاحبه راضی هستند و با سیاست های اقتصادی دولت برای حمایت از مشاغل و نگه داشتن مردم در محل کار می گوید:” Guay Lim, رهبری محقق در دانشگاه ملبورن است.

“با این حال علیرغم مختلف درآمد حمایت از طرح و گسترش خدمات سلامت روان, نزدیک به 30 درصد گفت: آنها از لحاظ مالی تاکید کرد و حدود 20 درصد گفت: آنها احساس افسردگی و اضطراب برای بسیاری از زمان در طول هفته گذشته.

“با اکثریت پاسخ دهندگان به نظرسنجی در انتظار تاثیر این بیماری همه گیر به گذشته برای بیش از شش ماه یک سوال کلیدی برای سیاستگذاران این است که آیا این سطح از حمایت اقتصادی و اجتماعی محروم کافی است. زمان رستاخیر اقتصاد استرالیا از انتظار طولانی مدت حالت خواب زمستانی نیز بسیار مهم است.”

منبع: دانشگاه ملبورن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>