بیشتر ایالات متحده در آزمایشگاه می تواند ارائه Coronavirus آزمون

یک نظرسنجی از بیش از 4000 محققان در ایالات متحده نشان می دهد که هماهنگی بهتر در یک نهادی و در سطح ملی می تواند صدها نفر از هزاران نفر تست های بیشتر برای coronavirus در دسترس است.

این بررسی باعث شده طبیعت تحقیقات منتشر شده در 9 مارس, آشکار است که چندین بالای آزمایشگاه های دانشگاه دریافت کرده اند که تصویب قانونی به فرآیند آزمون برای SARS-CoV-2 عامل در نیمی از ظرفیت های بالقوه خود را.

تست ضروری است. بیمارستان ها همچنان به صورت تاخیر در ارائه نتایج تست ها و خانه های سالمندان پناهگاه بی خانمان و دیگر به اشتراک گذاشته شده-امکانات زندگی گزارش عدم آزمایشات غربالگری در خطر ساکنان. مقامات ایالات متحده عمدتا معتقدند که آزمایش های بیشتری نیاز دارد تا به شل اجتماعی-دورى و مستند اقدامات است.

برای پیدا کردن آنچه که جلوگیری از مولکولی-زیست شناسی و آزمایشگاه از کمک به این تلاش جیووانی Paternostro یک پزشکی محقق در سنفورد برنهام Prebys پزشکی کشف موسسه در لا Jolla, California, و جاشوا Graff Zivin یک اقتصاددان در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو با ارسال یک بررسی برای 35,000 محققان اصلی که تا به حال دریافت کمک های مالی از آمریکا و موسسه ملی بهداشت (NIH) در سال 2018 است.

از بیش از 4000 محققان که پاسخ داد: در هفته اول حدود 130 در حال حاضر در حال اجرا تست برای تشخیص جدید کروناویروس. تقریبا 1600 گفت که آنها تا به حال ابزار اصلی مورد نیاز برای اجرای آزمون های real-time PCR دستگاه و عملکرد آن تحت شرایط ایمنی زیستی مورد نیاز برای کار با ارگانیسم های بیماری زا مانند coronavirus. اما آنها نه تست.

هر دو گروه—کسانی که در حال تست و کسانی که می—خواسته شد آنچه را که آنها نیاز به پردازش بیشتر آزمون و یا شروع به تست. منابع چنین به عنوان معرف و بودجه بودند محبوب پاسخ در هر دو گروه به هماهنگی توسط NIH یا خود نهاد. حدود 95% از آزمایشگاه در حال حاضر تست گفت: آنها نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد پروتکل و مقررات مانند کلید آزمایشگاه بالینی بهبود اصلاحات (CLIA) صدور گواهینامه برای ارائه بالینی نتایج آزمون. اما 43 درصد از آزمایشگاه در حال حاضر در حال انجام آزمایش گفت که آنها می توانند با کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به عنوان به خوبی.

تقریبا 1000 محققان نظرات چپ با بسیاری از توصیف تنگناها چهره آنها یا منافع خود را در کمک به coronavirus پاسخ در راه های دیگر. یک جواب جورج مورفی یک سلول های بنیادی و زیست شناس که در حال اجرا است یک coronavirus-تست عملیات در بوستون و دانشکده پزشکی دانشگاه ماساچوست می گوید: بررسی و نظرات او را درک کنند که چگونه خوش شانس او بود که اجرایی شد انعطاف پذیر و سخت تحت فشار قرار دادند از طریق موانع نظارتی. “هماهنگی در سطح سازمانی کلیدی بود,” او می گوید.

این مقاله تکثیر با کسب اجازه شد و برای اولین بار منتشر شده در تاریخ 21 آوریل سال 2020 است.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>