بیش از 99K مخدر مرگ و میر در ایالات متحده ممکن است رفته اند گزارش نشده

تعداد مصرف بیش از حد مربوط به مواد مخدر و میر می تواند 28 درصد بالاتر از گزارش با توجه به ناقص پرونده مرگ, تحقیقات نشان می دهد.

اختلاف تلفظ در چندین ایالت از جمله آلاباما, پنسیلوانیا, لوئیزیانا و ایندیانا که در آن برآورد تعداد مرگ و میر بیش از دو برابر—مخدوش کردن دامنه بحران مواد مخدر و به طور بالقوه تحت تاثیر برنامه و بودجه در نظر گرفته شده برای مقابله با این بیماری همه گیر, محققان می گویند.

“سهم قابل توجهی از کشنده مواد مخدر مصرف بیش از حد و از دست رفته است اطلاعات مربوط به مواد مخدر دخالت منجر به گزارش دهی از مواد مخدر مربوط به میزان مرگ و ارائه اطلاعات نادرست از حد از مواد مخدر بحران می گوید:” ایلین هیل یک اقتصاددان و استادیار در دانشگاه مرکز پزشکی روچستر بهداشت عمومی دانشکده علوم و نویسنده ارشد این مطالعه در اعتیاد.

“اصلاح شده برآورد مواد مخدر-مرگ و میر ناشی از در این مطالعه ناچیز نیست و نشان می دهد که آمار تلفات انساني شده است قابل ملاحظه ای بالاتر از گزارش چندین هزار زندگی گرفته شده در هر سال است.”

هیل و همکارانش دریافتند که تقریبا 72 درصد از طبقه بندی نشده مواد مخدر مصرف بیش از حد رخ داده است که بین 1999-2016 درگیر تجویز مواد مخدر هروئين يا فنتانيل. که ترجمه را به حدود 99,160 اضافی مواد مخدر-مرگ و میر مرتبط.

متناقض رکورد نگه داشتن

تپه و coauthor اندرو Boslett اول تصادفا در اختلاف در حالی که بررسی اقتصادی و زیست محیطی و سلامت اثرات منابع طبیعی استخراج است. بسیاری از مناطق کشور ضربه سخت با مواد مخدر بحران تداخل با مناطق مرتبط با گاز شیل توسعه و استخراج از معادن زغال سنگ.

به عنوان بخشی از تحقیقات خود را تپه در تلاش برای تعیین اینکه آیا شیل رونق بهبود یا تشدید این بحران مواد مخدر. اما به عنوان آنها شروع به جمع آوری اطلاعات, محققان کشف کردند که نزدیک به 22 درصد از همه مربوط به مواد مخدر استعمال بیش از حد شد طبقه بندی نشده به این معنی که مواد مخدر درگیر در علت مرگ بودند نشان داد.

یک معاینه پزشکی یا پزشکی قانونی درگیر می شود در طول هر ناگهانی و غیر منتظره مرگ غیر این صورت فرد سالم و هر کسی که مشکوک به درگذشت از غیر طبیعی شود.

تحت شرایط ایده آل ترکیبی از شواهد جمع آوری شده در یک سم شناسی تجزیه و تحلیل خون و یا بافت و کالبد شکافی کمک به شناسایی علت مرگ است. اگر علت مشخص شود مربوط به مواد مخدر یا اتفاقی و یا خودکشی و سپس داروهای خاص شناسایی شده در سیستم شخص ثبت شده در گواهی فوت است.

اما در عمل این فرایند گران قیمت و وقت گیر وابسته به منابع و نیروی انسانی موجود برای خاص دفتر معاینات پزشکی و به طور بالقوه تحت تاثیر اعضای خانواده با توجه به انگ مرتبط با استفاده از مواد مخدر.

علاوه بر این الزامات به عنوان یک معاینه پزشکی یا پزشکی قانونی متفاوت در سراسر کشور. در برخی از ایالتها است و انتخاب موقعیت با هیچ پیش نیاز برای تجربه حرفه ای و یا آموزش در پزشکی قانونی پاتولوژی.

بیش از 100 درصد بیشتر گزارش شده مرگ و میر مواد مخدر

برای این مطالعه محققان به دست آمده در پرونده مرگ افراد شناسایی شده به عنوان داشتن درگذشت از استعمال بیش از حد مواد مخدر از مرکز ملی آمار سلامت بخشی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

در علاوه بر این به علت سوابق همچنین شامل هر گونه مسائل پزشکی است که ممکن است منجر به مرگ شود. استفاده از تجزیه و تحلیل آماری محققان می تواند ارتباط اطلاعات در پرونده مرگ از طبقه بندی نشده مصرف بیش از حد مرگ و میر با کمک علل شناخته شده در ارتباط با مواد مخدر-مرگ و میر ناشی از قبیل قبلی استفاده از مواد مخدر و شرایط درد مزمن.

در حالی که به طور کلی در صد از طبقه بندی نشده مرگ و میر کاهش یافته و در طول زمان یک پدیده است که محققان حدس و گمان است که با توجه به تمرکز تلاش های فدرال و ایالتی و مقامات محلی به درک دامنه بحران در چندین ایالت تعداد بالا باقی مانده است.

جدید برآورد واقعی مخدر-مرگ و میر ناشی از نشان دادن تلفظ افزایش در ایالات آلاباما, پنسیلوانیا, لوئیزیانا و ایندیانا است. در واقع در هر یک از این کشورها تعداد مخدر-مرگ و میر ناشی از افزایش بیش از 100 درصد است.

در پنسیلوانیا به عنوان مثال تعداد گزارش مواد مخدر-مرگ و میر ناشی شد 12,374. این مطالعه برآورد تعداد واقعی مرگ و میر 26,586. در نتیجه دولت تعداد کل مرگ و میر در مکان های آن را پشت سر تنها در کالیفرنیا و فلوریدا, ایالات, با به طور قابل توجهی بالاتر جمعیت و حرکت پنسیلوانیا از پانزدهم تا ششم در نظر بالاترین سرانه نرخ مرگ و میر در سال 2016.

“به گزارش دهی مواد مخدر-مرگ و میر ناشی از این است که بسیار وابسته به محل و این اطلاعات جدید باعث تغییر درک ما از شدت مشکل” هیل می گوید.

“درک درست وسعت و جغرافیای مواد مخدر بحران یک فاکتور بسیار مهم در پاسخ ملی به این بیماری همه گیر و تخصیص فدرال و دولت منابع لازم برای جلوگیری از مصرف بیش از حد, درمان استفاده از مواد مخدر و اختلالات تنظیم نسخه از مصرف داروها و جلوگیری از قاچاق غیر قانونی مواد مخدر.”

موسسه ملی بهداشت کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im