بیش از 12000 درخواست برای تبدیل شدن به یک فضانورد برای ناسا ‘Artemis نسل’

نتایج و بدون تعجب بسیاری از مردم می خواهم به یک فضانورد ناسا.

بیش از 12000 نفر را اعمال می شود برای پیوستن به آنچه ناسا است که خواستار “آرتمیس نسل” یک کلاس جدید از فضانوردان برای کمک به این سازمان بازگشت انسان به ماه و رسیدن به ظاهری به مریخ است. این دومین شماره از برنامه های این سازمان فضانورد سپاه تا کنون دریافت ناسا, مقامات گفت.

“ما وارد یک دوره جدید جسورانه اکتشاف فضا با آرتمیس برنامه و ما هیجان زده برای دیدن باور نکردنی بسیاری از آمریکایی ها درخواست برای پیوستن به ما” ناسا مدیر جیم Bridenstine در بیانیه ای گفت: امروز (مارس 1). “کلاس بعدی آرتمیس نسل فضانوردان به ما کمک خواهد کرد کشف بیش از ماه از همیشه قبل از و رهبری ما را به سیاره سرخ.”

مرتبط: آنچه در آن می خواهم برای تبدیل شدن به یک فضانورد ناسا: 10 حقایق شگفت آور

هنگامی که ناسا قرار داده و از تماس برای یک فضانورد کلاس در ماه فوریه پیش بینی شده بود در حال حاضر بالا است. پس از چند دهه پرواز در مدار زمین کم ناسا دوباره تیر ماه با آن آرتمیس برنامه که با هدف به زمین اولین زن و مرد بعدی بر روی ماه تا سال 2024. این سازمان امیدوار است تا در ادامه به مریخ در 2030s.

ناسا شروع به گرفتن برنامه های کاربردی در مارس 2 متوقف شد و در روز سه شنبه (31 مارس). آژانس فضایی دریافت برنامه از تمام 50 ایالت منطقه کلمبیا و چهار از مناطق ایالات متحده. تعداد مطلق از برنامه های کاربردی است دوم تنها به رکورد 18,300 برنامه ناسا دریافت کرد در سال 2016 برای آن تازه ترین فضانورد کلاس (که فارغ التحصیل شده در ژانویه).

“برای این دور از برنامه های ناسا افزایش آموزش های مورد نیاز برای متقاضیان از مدرک کارشناسی به کارشناسی ارشد در رشته های علوم ریاضی و یا زمینه های مهندسی” مقامات ناسا در بیانیه ای گفت:. “علاوه بر این نرم افزار دوره کوتاه از دو ماه به یک است.”

حالا قسمت سخت می آید: بالابر پایین عظیم متقاضی استخر فقط تعداد انگشت شماری از نامزدها با “راست ها” را به پرواز در فضا.

“ما قادر به ساخت چنین قوی فضانورد سپاه در ناسا زیرا ما چنین قوی از متقاضیان برای انتخاب” گفت: آن رومر ناسا مدیر فضانورد انتخاب هیئت مدیره و مدیر منابع انسانی در مرکز فضایی جانسون در هوستون. “این همیشه شگفت انگیز است برای دیدن تنوع و آموزش و تجربه و مهارت است که نمایندگی ما در متقاضیان است.”

ناسا در انتظار اعلام نهایی خود را انتخاب جدید فضانورد کلاس در اواسط 2021. پس از انتخاب فضانورد نامزدها را صرف بعد از 2.5 سال آموزش برای پروازهای فضایی و خواهد شد و سپس باید صبر کنید تا انتخاب شود برای یک فضای خدمه. که جدول زمانی را به احتمال زیاد به این معنی که ممکن است پرواز تا بعد از 2024, ناسا زمان هدف برای یک ماه بازگشت.

اما جدید فضانوردان مطمئن هستند که برای آموزش به پرواز در ناسا جدید Orion spacecraft و فضا راه اندازی سیستم megarocket (محور برای ناسا آرتمیس ماموریت) و همچنین برای ماموریت به ایستگاه فضایی بین المللی در خصوصی فضاپیما مثل SpaceX خدمه اژدها و بوئینگ Starliner کپسول.

ناسا در حال حاضر دارای 48 فعال فضانوردان و روت 350 فضانوردان پس از این آژانس شروع به فضای آموزش مسافران در 1960s.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>