بیشتر بهبود Coronavirus بیماران در حال آزمایش مثبت دوباره

مقامات کره جنوبی می گویند که بیش از 116 نفر تست مثبت برای COVID-19 —پس از پاکسازی شده از آن را پیش از این رویترز گزارش.

که خبر بد برای سلامت عمومی به دلیل آن بوده است گسترده فرض که افرادی که بازیابی از coronavirus خواهد بود قادر به بیرون رفتن و سر زندگی خود را پس از دوره نقاهت.

وجود دارد مقدار زیادی از هشدارهای به کره جنوبی قصد دارد هر چند. با توجه به Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC) ویروس ممکن است دوباره فعال خود را به جای بیماران در حال دوباره آلوده. نیز وجود دارد امکان که در اوایل COVID-19 آزمایشات نشان داد مثبت کاذب.

و با وجود آشکار reinfections کره جنوبی است که هنوز برنامه ریزی برای کاهش محدودیت ها در آینده نزدیک.

هفته گذشته کره جنوبی تنها گزارش 51 موارد جدید COVID-19. بیست و پنج گزارش شد امروز.

“بعد از این هفته قصد داریم به نقد و بررسی ما فشرده و اجتماعی فاصله کمپین که ما انجام داده اند و تا کنون بحث در مورد اینکه آیا ما را تبدیل به روال اقدامات ایمنی” نخست وزیر چانگ Sye-kyun گفت: در طول یک شنبه مدیریت بحران جلسه ای که به نقل از رادیو فردا.

کره جنوبی نورد یکی از قدیمیترین و موثرترین ملی در پاسخ به شیوع بیماری. اوایل در این کشور آغاز شده تست صدها هزار نفر از مردم به این ویروس کشنده در حالی که کشورهایی مانند ایالات متحده هنوز در تلاش برای دریافت نگه دارید از کار تست کیت.

در حال حاضر کره جنوبی است که پر کردن با ما کاستی ارسال بیش از 600,000 تست کیت های این هفته است.

با وجود موفقیت خود را در گرفتن شیوع بیماری تحت کنترل کره جنوبی را رهبری مردد است در مورد کاهش محدودیت های بیش از حد به سرعت.

“ما باید بسیار محتاط رویکرد زیرا هر زودرس کاهش اجتماعی فاصله می تواند عواقب غیر قابل برگشت و باید به اندیشیدن عمیق در مورد زمانی که و چگونه ما تبدیل به سیستم جدید” Sye-kyun اضافه شده است.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>