بیشتر به نظر می رسد مردم گرفتار Coronavirus دو بار

مقامات ژاپنی می گویند که یک زن در اوزاکا گرفتار COVID-19 برای بار دوم پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus و مرخص شدن از بیمارستان به هفته قبل از آن.

این گزارش تأیید میکند شبیه ادعا می کند که مقامات چینی بهداشتی ساخته شده در اوایل ماه فوریه زمانی که آنها اعلام کرد که دوره نقاهت بعد از کروناویروس جدید نیست لزوما ایمن سازی مردم در برابر عفونت های آینده. در حالی که آن را ممکن است که خطا در آن گزارش به گفته نیویورک تایمزاین خبر نشان می دهد که مردم نیاز به ادامه مصرف احتیاطی در برابر این بیماری حتی اگر آنها در حال حاضر بیمار است.

به عنوان سیستم های سلامت در ادامه به غرق موارد جدید COVID-19 بسیاری از بهبود بیماران بدون پیگیری قرار ملاقات ها با توجه به NYT — و این امکان وجود دارد که برخی از آنها به اشتباه مرخص شد.

چهار سلامت کارگران از ووهان چین که به خانه فرستاده شدند از بیمارستان پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus تمام آزمایش مثبت بعد از آن با توجه به تحقیقات منتشر شده در هفته گذشته در مجله JAMA. در حالی که وجود دارد هیچ نشانه ای است که آن چهار شدند مسری یا تهدیدی برای دیگران این مطالعه نشان می دهد که این ویروس هنوز هم در حال حاضر در بدن خود را به خوبی پس از آنها تا به حال ظاهرا بهبود یافت.

اما ممکن است بیش از حد به زودی برای قبول این مطالعه نتایج NYT , گزارش ویژه به این دلیل که تا چند کسانی که عفونت های مکرر گزارش شده است. کسانی که تست مثبت می تواند تا ویروسی قطعات هنوز هم در اطراف شناور در بدن بیماران به جای دست نخورده زندگی coronavirus هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت اپیدمیولوژی علامت Lipsitch گفت: NYT.

آن را نیز ممکن است که آزمایش منفی که حاکی از سلامت کارگران بهبود حال و در همه بودند و سنن و یا ذخیره شده در دمای که به کشته شدن ویروسی نمونه و ارائه یک منفی کاذب.

“تک حکایات واقعا سخت به تفسیر” گفت: Lipsitch.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de