بیشتر درختان حرا می تواند به جلوگیری از خسارت طوفان

درختان حرا ممکن است یک راه برای محافظت در برابر خسارت طوفان محققان گزارش.

تغییر آب و هوا است که ساخت این اثر طوفان و طوفان های خطرناک تر و گران تر است. به عنوان هزینه های بافندگی بیش از سواحل در سراسر جهان آسیب پذیر جوامع به دنبال راه های جدید برای کاهش تاثیر اقتصادی.

محققان دریافتند که درختان حرا که رشد در آبهای ساحلی و متراکم و پایدار ریشه, ساختار, مارس انجام درست آن.

محققان مستند چگونه حضور حرا تغییر رابطه بین قدرت طوفان (سرعت) و انسان ساخته شده از نور به عنوان الگوهای مشاهده شده از فضا.

“از آنجا که مصرف نور مصنوعی در طول شب زمان با افزایش درآمد حاصل از بشر ساخته شده چراغ در حال حاضر پس از یک طوفان به ما می گوید که چگونه به سرعت مناطق در حال بازیابی می گوید:” Alejandro Del Valle, استادیار مدیریت ریسک و بیمه در ماک جی رابینسون کالج بازرگانی در دانشگاه.

با استفاده از تصاویر ماهواره ای از ملی اقیانوسی و جوی اداره محققان قادر به ارزیابی تکامل از محلی فعالیت های اقتصادی در جوامع مختلف در پس از طوفان حملات. آنها دریافتند که مناطق حفاظت شده توسط گسترده ای کمربند از درختان حرا در حال بهتر محافظت در برابر ضرر و زیان و اقتصاد خود را دوباره بجای اول برگشتن سریع تر است.

“در بالا از مزایای زیست محیطی است که این جنگل ها ارائه مانند تنوع زیستی و ترسیب کربن—نیز وجود دارد که ارزش اقتصادی در حفاظت از” دل واله می گوید.

“مانگرو رشد سمت راست در امتداد خط ساحلی به طوری که آنها قرار است دقیقا همان جایی که آنها نیاز به توان و ریشه خود را در ساختار آن محافظت در برابر باد و طوفان خروش است.”

محققان دریافتند که در آمریکای مرکزی مزایای مانگرو حفاظت قابل توجه است. در حالی که چراغ شب کاهش به 24 درصد در مناطق محافظت نشده توسط مانگرو در مناطق حفاظت شده توسط حرا کمربند از یک کیلومتر یا بیشتر تاثیر در شب چراغ شد غیر قابل کشف. چیزی کمتر از یک کیلومتر نمی ارائه همان سطح از حفاظت نشان می دهد که تنها در مقیاس بزرگ حفاظت از محیط زیست تلاش هستند به احتمال زیاد به ارائه بهره مند شوند.

راه حل های دیگر برای کم ارتفاع مناطق ساحلی ممکن است شامل ساختمان یک دیوار دریا یا آسانسور سازه برای حفاظت از موج طوفان. هنوز دلم واله اشاره می کند که استراتژی آن را حس برای بسیاری از جوامع است.

“اگر شما نیاز به ساخت یک دیوار دریا برای دفاع از میامی است که یک چیز اما بسیاری از جهان است که پر جمعیت. پس چگونه ما در حفاظت از این مناطق” او می گوید.

“ما نمی توانیم ساخت یک دیوار یا سد دریایی در اطراف کل ما پس از آن مهم تر از همیشه به کشف کردن چگونه ما می تواند استفاده موجود در زیستگاه های طبیعی برای محافظت از. برای اولین بار ما قادر به شکستن چه ارزش اقتصادی است که حفاظت می شود.”

این تحقیق به نظر می رسد در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

اضافی محققان از دانشگاه ایالتی جورجیا و بانک جهانی کمک کند.

منبع: دانشگاه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>