بیشتر COVID موارد در خانه های سالمندان با 3 عوامل

ساکنان مراقبت دراز مدت با امکانات پایین تر انسانی پرستار سطح کیفیت فقیر نمرات و غلظت های بالاتر از ساکنان محروم رنج می برند از نرخ های بالاتر از تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر پژوهش می یابد.

“در خانه های پرستاری کیفیت و نیروی انسانی از عوامل مهم و در حال حاضر وجود دارد وجود دارد سیستم گسترده و نابرابری که در آن امکانات با کاهش منابع و غلظت های بالاتر اجتماعی و اقتصادی محروم ساکنان فقیر سلامت” می گوید: Yue Li استاد در دانشگاه روچستر مرکز پزشکی بهداشت عمومی دانشکده علوم و نویسنده سرب از مطالعه در مجله آمریکایی طب سالمندان جامعه.

“این همان نهادی نابرابری در حال حاضر بازی کردن در طول coronavirus بیماری همه گیر.”

ساکنان تسهیلات مراقبت دراز مدت نشان داده شده است به شدت در معرض شیوع بیماری تنفسی مانند آنفلوانزا یا سایر مشترک انسان coronaviruses. شواهد موجود نشان می دهد که COVID-19 طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار می افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی مزمن. این عوامل بیشتر متمرکز در خانه های سالمندان که در آن ساکنان مشخص پیشرفته سن شایع تر و پیچیده بیماری مزمن الگوها و شدت اختلال فیزیکی و شناختی و عملکرد سیستم ایمنی بدن قرار دادن این جمعیت در معرض خطر بیشتری برای بیشتر شدید COVID-19 عفونت.

این پدیده برای اولین بار آمد به نور در یک آسایشگاه در منطقه سیاتل در ماه فوریه در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر که در آن بیش از نیمی از ساکنان در مرکز آلوده شد و یک سوم درگذشت. از آن زمان 50,000 coronavirus مرتبط با مرگ و میر حدود 40 درصد از کل مرتبط شده اند به خانه های پرستاری در سراسر ایالات متحده.

این مطالعه جدید به بررسی خانه سالمندان سطح اطلاعات منتشر شده در کانکتیکات وزارت بهداشت و خدمات انسانی سایت. در زمان مطالعه, کانکتیکات, یکی از معدود متحده ساخته شده است که این اطلاعات در دسترس عموم. این اطلاعات در مقایسه با داده ها را از مرکز برای مدیکر و مدیکید خدمات پرستاری صفحه اصلی مقایسه سایت که آهنگ کیفیت نیروی انسانی و سلامت برای خانه های پرستاری در سراسر کشور.

تجزیه و تحلیل داده ها نشان داد که تسهیلات مراقبت دراز مدت با غلظت های بالاتر از ساکنان محروم از جمله پزشکی ساکنان و نژادی و قومی و اقلیت های پایین تر انسانی پرستار سطوح به خصوص پرستاران ثبت نام شده و نمرات پایین تر در CMS پنج ستاره با کیفیت اقدامات تا به حال نرخ بالاتر از تایید COVID-19 موارد و مرگ و میر. بالاتر پرستار نیروی انسانی نسبت خاص به شدت با موارد کمتر و مرگ و میر.

“در بسیاری از خانه های سالمندان RNs رکن اصلی برای ارزیابی و ارائه مراقبت های پزشکی از جمله در مراحل اولیه شناسایی و واکنش به شرایط اضطراری و موقعیت های تهدید کننده زندگی می گوید:” Li. “یافته های ما قوی ارتباط منفی بین RN نیروی انسانی و تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر در خانه های سالمندان سازگار با تحقیقاتی که نشان داده است که افزایش پرستاری سطوح کلیدی برای یک موسسه توانایی برای پاسخ به شیوع بیماری های در حال ظهور عفونت.”

الگوهای مشابه در خانه های پرستاری پس از مشاهده شده در کشورهای دیگر از جمله کالیفرنیا. در مارس فدرال مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مورد نیاز تمام خانه های پرستاری به ارائه COVID-19 داده است. یک تجزیه و تحلیل مقدماتی از CDC اطلاعات مشابه نشان داد ارتباط بین خانه سالمندان و کیفیت نیروی انسانی و coronavirus نرخ ابتلا به عفونت و مرگ و میر.

نویسندگان نشان می دهد که این یافته ها باید مورد استفاده قرار گیرد را مجددا تلاشهای این کشور برای کنترل میزان عفونت در خانه های سالمندان. تلاش برای تاریخ متمرکز شده اند در امکانات واقع در مناطق با نرخ ابتلا به عفونت. نویسندگان ادعا می کنند که رفتن به جلو, تنظیم کننده و دولت خانه سالمندان بازرسان نیز باید هدف قرار دادن خانه های خود را با پایین تر RN سطح نیروی انسانی و کیفیت رتبه بندی.

بودجه برای این مطالعه از موسسه ملی بهداشت روان و آژانس برای تحقیقات بهداشتی و با کیفیت است.

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de