ماه-فلز مدال فضا قلم و بیشتر علامت آپولو 13 سالگرد 50

بسیار (بسیار) بخش کوچک از فلز در ناسا رسمی آپولو 13 سالگرد 50 مدال پرواز به ماه و برگشت — درست مثل ماموریت برنز قطعه خدمت به مناسبت.

این مدال که ایجاد شد برای ناسا توسط Winco بین المللی در کالیفرنیا در میان چندین جدید یادگاران و نسخه محدود از محصولات است که جشن آپولو 13 ماموریت نیم قرن پس از آن “تا به حال یک مشکل است.” از فضا قلم به پین برگردان و حتی این شانس را برای خود چیزی از 1970 “موفق به شکست” خود را ارائه برجسته یکی از مهمترین دلخراش موفقیت در اکتشافات فضایی تاریخ است.

“این جشن Apollo 13 با شکوه و کار تیمی فضانوردان’ بازگشت امن و [رسالت] در سالگرد 50th. این نسخه همچنین به نظر می رسد به آینده از اعماق فضا اکتشاف از ما بازگشت به ماه به مریخ و فراتر از آن” توصیف Winco بر روی کارت است که همراه با هر یک از 1,970 مدال. “به نمایندگی از این اهداف هر یک از مدال است ضرب با معتبر قمری-پرواز آپولو فرمان ماژول و مریخ کنجکاوی [رور] مهندسی فلزات.”

مرتبط با: دیدن آپولو 13 به عنوان آن اتفاق افتاده است با آپولو 13 در زمان واقعی سایت

این مدال که در دسترس است برای $25 به 35 دلار بسته به خرده فروش, ویژگی های یک طراحی بر اساس ماموریت آپولو 13 پچ اصلاح شده با سال و عدد “50” دلالت سالگرد. معکوس شامل ناسا لوگو برای سالگرد 50 از کل آپولو برنامه با شعار “بازگشت به ماه به مریخ است.”

Winco نیز تولید آپولو 13 سالگرد 50 دوزی پچ و یک پین برگرداندومی نیز ضرب با فلز پرواز در یک کپسول آپولو به ماه.

مختلف, نسخه محدود آپولو 13 سالگرد 50 پین برگردان برای فروش نیست اما در عوض ارائه شده در ازای دریافت کمک های مالی.

“حمایت بی نهایت در ما COVID-19 بسته و ما به ایمیل شما یک آپولو 13 سالگرد 50 یادبود پین به عنوان یک تشکر از شما. همه کمک های مالی استفاده می شود به صورت بنیادی آموزش و پرورش پس از بازگشایی مجدد” بی نهایت علم مرکز در می سی سی پی اعلام کرد که در آن حساب های رسانه های اجتماعی.

این مرکز علمی که در خدمت به عنوان مرکز بازدید کنندگان برای ناسا Stennis Space Center, برنامه به مناسبت سالگرد, به عنوان بخشی از سالانه خود در جشن اکتبر. پین برگردان ویژگی های هنر از ماموریت آپولو 13 پچ و بازتولید قمری خلبان فرد Haise را تولدش.

Haise را معتبر تولدش است فروخته شده توسط دیگری غیر انتفاعی.

آپولو 13 جدول: گیج کننده روز از ناسا ‘موفق به شکست’ به ماه

پرواز مدیر ژن Kranz ماموریت مرکز کنترل دسترسی نشان که میپوشید برای Apollo 13 ماموریت در حال حاضر باز برای پیشنهادات با تقریبا 80 دیگر آپولو 13 آثار و آلبوم. (اعتبار تصویر: RR حراج)

فضانوردان بنیاد یادبود (AMF), همکاری با حرفه ای سکه نمره گذاری خدمات (PCGS) برای ارائه سکه مجموعه, محصور شده با Haise-امضا برچسب برای سالگرد 50 از آپولو 13. این مجموعه که در محدوده قیمت از $225 به $899 شامل کندی نیم دلار و طلا و نقره آپولو 11 سالگرد 50 سکه های یادبود.

“با ترکیب این سکه ها با آمریکایی قهرمان فرد Haise امضا ما با ارائه منحصر به فرد کلکسیونی به زیباتر و جمع آوری فضایی جوامع” تاد آلتمن, AMF مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت.

درآمد حاصل از آپولو 13 فروش سکه استفاده می شود برای بیشتر AMF ماموریت به هر دو افتخار افتاده فضانوردان و برای الهام بخشیدن به نسل های آینده از دانشمندان و مهندسان.

جشن آپولو 13 در 50: سازمان دیده بان ناسا ‘خانه های امن’ مستند و بیشتر

Haise نام با هم با کسانی که از همکار خود آپولو 13 crewmates — فرمانده ماموریت جیمز لاول و فرمان ماژول خلبان جک Swigert — همچنین به نظر می رسد در یک ابزار نوشتن.

قلم فضایی فیشر که تولید تحت فشار کارتریج جوهر قلم استفاده می شد که توسط آپولو 13 خدمه در فضا, معرفی یک نسخه ویژه از همان مدل قلم حکاکی با نام فضانوردان که تاریخ از ماموریت آپولو 13 سالگرد 50 طراحی شده است. این شرکت همچنین ایجاد نسخه های خاص از آن گلوله و کلاه-O-Matic فضا قلم با همان طراحی.

“ما در حال افتخار به افتخار ناسا ماموریت آپولو 13 با این مجموعه ای که ما را به یاد شن و نبوغ مردان و زنان در فضایی آمریکا برنامه” جاشوا Skidmore قلم فضایی فیشر ملی مدیر فروش و بازاریابی در بیانیه ای گفت:.

فیشر آپولو 13 50th anniversary special edition AG7 فضای, قلم, قیمت, طریق وب سایت این شرکت برای 75 $در حالی که گلوله است 29 $(یا $31 با یک کلیپ) و کلاه-O-Matic مدل 14 دلار هر.

در نهایت برای کسانی که به دنبال داشتن یک قطعه از این ماموریت RR حراج بوستون راه اندازی یک فضای یادگاری حراج در روز پنج شنبه (9 آوریل) شامل تقریبا 80 تعداد زیادی از آپولو 13 آثار و آلبوم. در علاوه بر این به نمونه های متعددی از Lovell را Haise و Swigert را امضا فروش شامل آپولو 13 پچ که پرواز در ماموریت تخمینی به فروش بیش از 3500 دلار و یک مثال از همان نوع از میدان کربن دی اکسید اسکرابر (یا LiOH قوطی) که فضانوردان معروف به حال به جا در یک سوراخ گرد (تخمینی به فروش برای $6,000).

حراج نیز ارائه اصل سبز روکش ماموریت مرکز کنترل دسترسی نشان که پوشیده بود با پرواز مدیر ژن Kranz در طول ماموریت آپولو 13. RR حراج انتظار مصنوع به فرمان بیش از $10,000 در هنگام مناقصه به پایان می رسد در مارس 16.

“من شما واگذار به حفظ این معتبر قطعه از برنامه فضایی سرنشین دار تاریخ و امیدوارم که شما و دیگران را در لذت بردن از آن را برای سال آینده” می نویسد: Kranz در نامه ای همراه با نشان. “آن را باید به عنوان یک یادآوری ثابت نه تنها دستاوردهای ما در این دوره اما از فداکاری شخصی است که به ما اجازه ایجاد یک مسیر از زمین به ماه و فراتر از آن.”

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>