میمون تمرکز ممکن است روشن کردن عملکرد چند تکلیفی

یک مطالعه جدید با میمون حفاری به چه مدت آنها به طور موثر می تواند تقسیم تمرکز خود را که می تواند ارائه بینش انسان چند وظیفه ای.

“ما می خواستیم به مطالعه و بررسی چگونگی میمون درک این تصاویر در مغز خود را. آیا آنها فقط در یک زمان? و یا آنها را قادر به پردازش چندین عکس در یک بار؟”

محققان تا به حال میمون رزوس نگاهی به تصاویر را بر روی صفحه نمایش کامپیوتر در حالی که اندازه گیری فعالیت مغز خود را. اولین میمون تا به حال نگاهی به یک عکس از یک صندوق پستی و پس از آن, دو عکس در یک بار.

“ما می خواستیم به مطالعه و بررسی چگونگی میمون درک این تصاویر در مغز خود را. آیا آنها فقط در یک زمان? و یا آنها را قادر به پردازش چندین عکس در یک بار ؟ اگر پس برای چه مدت ؟ ما قادر به نتیجه گیری کرد که میمون می تواند روند دو عکس در یک بار در کمتر از 80 میلی ثانیه می گوید:” سوزان Ditlevsen استاد در دانشگاه کپنهاگ ریاضی دانشکده علوم.

میمون ها و عملکرد چند تکلیفی

در نتیجه منجر به حل یک معضل روانی که مطرح می شود که آیا میمون ها—و شاید انسان بیش از حد درک و برداشت در مغز به صورت موازی یا سریال یعنی اگر آنها در حال پردازش در مغز در یک بار و یا به صورت جداگانه در یک زمان.

“آنچه که ما پیدا کردن است که به عنوان به زودی به عنوان میمون ها هستند با ارائه دو عکس در یک بار مغز خود را واکنش نشان می دهند به صورت موازی به این معنی است که مغز با تمرکز بر هر دو تصاویر را با همان شدت. پس از حدود 80 میلی ثانیه توجه پرداخت می شود به یکی از دو عکس. به عبارت دیگر خود را ادراک می شود سریال” توضیح می دهد که Ditlevsen.

به این ترتیب تحقیقات نشان می دهد که آن را یک “یا” اما “و” وضعیت. میمون ها’ مغز متناوب بین هر دو راه از درک همه چیز.

“ما شگفت زده شدند که راه خود را ثبت تصاویر خیلی سازگار است. روشن است که آنها در ابتدا ثبت دو عکس در یک هاج خپل قبل از تمرکز بر روی یک تصویر در یک زمان می گوید:” Ditlevsen.

‘برادر بزرگ’ یا ‘Follow the Leader’

محققان تولید شده دقیق مدلهای آماری برای اندازه گیری آنچه در میمون ها’ مغز در طول 500 میلی ثانیه پس از دیدن شماره های مختلف از تصاویر و قبل از میمون ها بودند حتی آگاه باشید از آنچه که آنها به دنبال در.

“زیادی عصبی پاسخ است که موجب شده به عنوان به زودی به عنوان میمون ها هستند با ارائه تصاویر. ما قرار می گیرد این نورونی پاسخ به یک احتمال ریاضی مدل به نام نقطه روند. این به ما اجازه مشاهده زمانی که فعالیت مغز را افزایش یا کاهش در یک بازه زمانی داده شده به” توضیح می دهد که Ditlevsen.

سپس محققان قرار می گیرد این مدل از فعالیت مغز به یک مدل بزرگتر که هر دو فرض می شود که سلول های عصبی عمل می کنند با توجه به نوع مرکز کنترل لا “برادر بزرگ” که به طور مداوم می داند آنچه انجام می دهند و هدایت آنها را در یک جهت خاص در رابطه با قدردانی خود را از تصاویر و یا که برعکس سلول های عصبی تاثیر هر یک از دیگر و به دنبال کت و شلوار یک در یک در یک نوع از “پیروی از رهبر” به شیوه ای.

“نتایج ما نشان می دهد که صرف نظر از کدام یک از این دو مدل استفاده می کنیم نتیجه یکسان است. اولین میمون ضبط هر دو عکس در یک بار و سپس به صورت جداگانه. ما این را در اندازه گیری های ما از سلول های عصبی که کار برای اولین بار به طور جداگانه به رمزگشایی هر دو تصاویر و سپس شروع به انجام همان چیزی که اما با تمرکز بر روی یک تصویر با هم” توضیح می دهد که Ditlevsen.

اگر چه این مطالعه یافته ها را نمی توان تعمیم در سراسر هیئت مدیره و انسان و میمون مغز متفاوت هستند Ditlevsen معتقد است که وجود دارد برخی از هیجان انگیز روند در این مطالعه که منجر به درک ما از هر دو خودمان و جهان است.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله انجمن سلطنتی باز علم.

منبع: دانشگاه کپنهاگ

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de