‘مدرن’ ابزار نیست از نئاندرتال ها پس از تمام

تیغه مانند ابزار و حیوانات دندان آویز کشف شده در اروپا و یک بار تصور می شود که این کار از نئاندرتال ها هستند در واقع خلقت انسان انسانهای مهاجرت کرده از آفریقای, گزارش محققان.

این مطالعه جدید اضافه کردن شفافیت به ورود انسانهای هوشمندو یا انسان مدرن به اروپا و به تعاملات خود را با قاره بومی و کاهش نئاندرتال جمعیت.

“اگر نئاندرتال ها ایجاد کرده بود این ‘مدرن’ ابزار و جواهرات آن را نشان داده اند آنها پیشرفته تر توانایی های شناختی بیش از پیش شناخته شده است.”

تحلیل مراکز در اوایل کشف استخوان و مصنوعات دیگر در Bacho کیرو غار در چیست امروزی بلغارستان.

“یافته های ما لینک این توسعه چه شد پس از آن فن آوری های پیشرفته مانند تیغه ابزار و آویز ساخته شده از دندان و استخوان با گسترش انسانهای هوشمند بیش از 45 ، 000 سال پیش” توضیح می دهد که coauthor شارا بیلی استاد گروه انسان شناسی در دانشگاه نیویورک.

A cave's entrance has metal bars across the opening, with a door in the gate
ورود به Bacho کیرو غار در بلغارستان. (اعتبار: نیکولای Zaheriev/MPI-اوا لایپزیگ)

“این تایید می کند که انسانهای هوشمند بودند مسئول این ‘مدرن’ خلاقیت و شباهت های بین این و دیگر سایت های که در آن ها ساخته شده و چیزهای مشابه هستند و با توجه به تعامل بین جمعیت.”

نتايج ارائه یک درک جدید از هر دو ماهیت این گونه ها و تعاملات خود را.

“اگر نئاندرتال ها ایجاد کرده بود این ‘مدرن’ ابزار و جواهرات آن را نشان داده اند آنها پیشرفته تر توانایی های شناختی بیش از پیش به رسمیت شناخته شده” توضیح می دهد که بیلی.

“با این وجود برخی شباهت ها در تولید تکنیک های مورد استفاده توسط انسانهای هوشمند در Bacho Kiro و نئاندرتال ها در جاهای دیگر که روشن می سازد که انتقال فرهنگی در بین دو گروه است.”

محققان با تمرکز بر انتقال از وسط به بالا Palaeolithic دوره 50000 30000 سال پیش. در طول این زمان قاره اروپا را تجربه جایگزینی و جزئی جذب محلی نئاندرتال ها توسط انسانهای هوشمند جمعیت از آفریقا است. این فرایند انسان شناسان می گویند به احتمال زیاد متنوع در سراسر مناطق و جزئیات این انتقال باقی می ماند تا حد زیادی ناشناخته است.

برای بهتر درک یک قطعه از این انتقال این تیم متمرکز در یکی از مکان های مختلف—Bacho Kiro—که در آن اکتشافات از اولین فن آوری های مدرن مانند آویز و تیغه ساخته شده اند.

برای پیدا کردن که گونه اشغال منطقه از این اکتشافات دانشمندان با استفاده از چندین روش. بیلی یک متخصص در دندان تحلیل و همکارانش به بررسی دندان ها و استخوان ها از Bacho کیرو.

با استفاده از دولت از هنر و تکنولوژی به نام زوم (کلاژن پپتید توده انگشت نگاری) آنها شناسایی استخوان انسان قطعات و به این نتیجه رسیدند که آنها حداقل 45,000 سال—یک دوره همزمان با ورود امواج متعدد از انسانهای هوشمند به اروپا است. پس از آن شکل تجزیه و تحلیل دندان و DNA بررسی قطعات مشخص است که آنها متعلق به انسانهای هوشمند و نئاندرتال ها که حضور نمی شد آشکار میان کشف فسیل.

“زوم اجازه می دهد تا ما را به شناسایی که قبلا unidentifiable تکه استخوان به عنوان نوعی از انسان” توضیح می دهد که بیلی. “از آنجا که ما می توانید درخواست تکنیک های پیچیده تر برای شناسایی گونه و با دقت بیشتر تاریخ بشر استخوان است.”

این تحقیق به نظر می رسد در طبیعت است. اضافی محققان از موسسه ماکس پلانک برای انسان شناسی تکاملی در لایپزیگ, آلمان کمک کند.

شما می توانید ببینید تصاویر بیشتر از Bacho کیرو و ابزار و آویز در موسسه ماکس پلانک برای انسان شناسی تکاملی را صفحه اخبار.

منبع: NYU

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de