انسان مدرن و نئاندرتال ها سهم درهم ژنتیکی گذشته

مردم در اوراسیا امروز باید مواد ژنتیکی مرتبط با نئاندرتال ها از کوه های آلتای در مدرن روز سیبری بر اساس یک مطالعه جدید.

که قابل توجه از آنجا که مطالعات گذشته نشان داده اند که نئاندرتال ها متصل به یک دور مکان—Vindija غار امروزی در کرواسی—نیز کمک DNA به مدرن روز اوراسیا جمعیت.

نتایج تقویت این مفهوم است که DNA نئاندرتال بوده است بافته شده به ژنوم انسان مدرن در موارد متعدد به عنوان اجداد ما ملاقات نئاندرتال ها بارها و بارها در نقاط مختلف جهان است.

“داستان تکامل انسان است که بسیار شبیه به یک درخت با شاخه های که فقط در جهات مختلف رشد. معلوم می شود که این شاخه باید تمام این اتصالات بین آنها را.”

“این نه تنها introgression از مواد ژنتیکی از نئاندرتال ها می گوید:” رهبری محقق عمر Gokcumen دانشیار علوم زیستی در دانشگاه بوفالو. “این فقط این عنکبوت از فعل و انفعالات است که اتفاق می افتد بارها و بارها آن متفاوت باستان hominins در حال تعامل با یکدیگر و مقاله ما این است اضافه کردن به این تصویر.

“این پروژه در حال حاضر اضافه کردن به ظهور کر—ما شده است به دنبال این پدیده برای یک زن و شوهر از سال و با وجود یک زن و شوهر از مقالات که بیرون آمد به تازگی است که در برخورد با مفاهیم مشابه.”

“این تصویر در ذهن من در حال حاضر است و ما باید همه این کهنه hominin جمعیت در اروپا و در آسیا در سیبری در آفریقا است. برای یک دلیل و یا دیگر اجداد انسان مدرن در آفریقا شروع به گسترش جمعیت و به عنوان آنها خود را گسترش محدوده ملاقات آنها با این hominins و جذب DNA خود را اگر شما خواهد شد” Gokcumen می گوید. “ما احتمالا در ملاقات های مختلف نئاندرتال جمعیت در زمان های مختلف در ما گسترش به دیگر نقاط جهان است.”

برای تکمیل این پروژه دانشمندان با تجزیه و تحلیل DNA از صدها نفر از مردم از اوراسیا و نسب. هدف این بود برای شکار قطعاتی از مواد ژنتیکی آنها ممکن است به ارث برده اند از نئاندرتال ها.

تحقیقات نشان داده که اوراسیا جمعیت مورد مطالعه می تواند ردیابی برخی از مواد ژنتیکی به دو دودمان نئاندرتال: یکی از نئاندرتال که باقی مانده بودند کشف شده در Vindija غار در کرواسی و دیگری از یک نئاندرتال که باقی مانده بودند کشف شده در کوه های آلتای در روسیه است.

دانشمندان همچنین کشف کردند که مدرن روز جمعیت آنها مورد مطالعه و همچنین به اشتراک گذاری ژنتیکی حذف مناطق از دست رفته DNA—با هر دو Vindija و آلتایی دودمان نئاندرتال.

های مختلف تیم های تحقیقاتی قبلا توالی DNA Vindija و آلتایی نئاندرتال ها همراه با مدرن جمعیت های انسانی مورد بررسی قرار گرفت.

“به نظر می رسد مانند داستان تکامل انسان است که بسیار شبیه به یک درخت با شاخه های که فقط در جهات مختلف رشد. معلوم می شود که این شاخه باید تمام این اتصالات بین آنها” Gokcumen می گوید.

“ما بدانند این اتصالات است که واقعا هیجان انگیز است. داستان است نه به عنوان شسته و رفته به عنوان قبل از آن بود. هر باستان ژنوم است که توالی به نظر می رسد برای ایجاد یک به طور کامل دیدگاه های جدید در درک ما از تکامل انسان و هر ژنوم که توالی در آینده ممکن است به طور کامل تغییر داستان دوباره.”

این مقاله به نظر می رسد در مجله ژنتیک. اضافی نویسندگان از دانشگاه شیکاگو بنیاد پژوهش و فناوری در یونان و در دانشگاه بوفالو.

منبع: دانشگاه بوفالو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>