مدل هشدار اصلاح ژنتیکی کج رفته در درختان

یک مدل جدید با هدف پیش بینی تغییرات ژنتیکی است که عواقب ناخواسته در درختان است که محققان ژنتیکی تغییر دهید.

آن می تواند راه را برای کارآمد تر تحقیقات در این زمینه از هر دو اصلاح ژنتیکی و جنگلداری.

محققان می خواهند به لحاظ ژنتیکی اصلاح درختان برای انواع برنامه های کاربردی از سوخت های زیستی برای تولید کاغذ. آنها همچنین می خواهند به هدایت روشنی از تغییرات به یک ژن که منجر به تغییرات غیر منتظره به ژن دیگر است.

پژوهش در موضوع با تمرکز بر لیگنین یک مجتمع مواد موجود در درختان است که کمک می کند تا به درختان ساختار خود را. آن است که در اثر چه چیزی باعث می شود چوب مانند چوب.

“آیا شما می خواهید به استفاده از چوب به عنوان یک منبع سوخت زیستی یا برای ایجاد کاغذ و خمیر کاغذ, محصولات وجود دارد تمایل به تغییر ساختار شیمیایی لیگنین با دستکاری لیگنین خاص ژن و در نتیجه لیگنین است که ساده تر است به شکستن می گوید:” نویسنده مسئول Cranos ویلیامز استادیار مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. “اما شما نمی خواهید به ایجاد تغییرات به یک درخت ژنوم که سازش توانایی خود را برای رشد و یا رشد است.”

محققان با تمرکز بر یک درخت به نام Populus trichocarpaاست که به طور گسترده ای با استفاده از مدل زنده—به این معنی که دانشمندان که به مطالعه ژنتیک و درخت شناسی صرف مقدار زیادی از زمان تحصیل P. trichocarpa.

“پژوهش های قبلی تولید شده که پیش بینی مستقل از تغییرات به بیان لیگنین ژن نهفته لیگنین فنی می گوید:” مگان متیوز برای اولین بار نویسنده این مقاله سابق دانشجوی دکترا در NC امور خارجه و فعلی پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه ایلینوی.

“این مدل نیست حساب برای عبور نظارتی تأثیرات بین ژن. هنگامی که ما تغییر هدفمند ژن های موجود در مدل های فراموش دقت پیش بینی این تغییرات ما می بینیم در چه غیر هدفمند ژن ها بیان می شود. نه گرفتن این تغییرات در بیان غیر هدفمند ژن مانع توانایی ما برای توسعه دقیق ژن-اصلاح استراتژی های افزایش امکان از نتایج ناخواسته در لیگنین چوب و صفات.

“برای پرداختن به این چالش ما مدل را توسعه داده اند که قادر به پیش بینی مستقیم و غیر مستقیم تغییرات در سراسر همه از لیگنین ژن گرفتن اثرات انواع مختلف قوانین و مقررات. این اجازه می دهد تا ما را به پیش بینی چگونگی بیان غیر هدفمند ژن نهفته و همچنین بیان هدفمند ژن” ماتیوز می گوید.

“یکی دیگر از محاسن این کار در مقابل سایر مدل های ژن, تنظیم, است که مدل های قبلی فقط نگاه چگونه RNA نهفته است که ژن های اصلاح شده,” ماتیوز می گوید. “این مدل فرض پروتئین تحت تاثیر خواهد در راه همان, اما این همیشه مورد نیست. مدل ما قادر به گرفتن برخی از تغییرات در پروتئین است که دیده می شود در RNA و یا بالعکس.

“این مدل می تواند گنجانیده شده بزرگتر و در مقیاس چند مدل ارائه یک ابزار محاسباتی برای بررسی روش های جدید برای اصلاح ژنتیکی گونه های درخت به بهبود لیگنین صفات برای استفاده در انواع بخش های صنعت.”

به عبارت دیگر با تغییر یک ژن محققان به طور تصادفی می تواند ظروف سرباز یا مسافر تا چیز با دیگر ژن ایجاد درختان نیستند که آنها چه می خواهند. مدل های جدید کمک می کند محققان کشف کردن که چگونه به اجتناب از آن است.

این مقاله به نظر می رسد در مجله PLOS Computational Biology. حمایت از کار آمد از بنیاد ملی علوم و ملی علوم فیزیکی کنسرسیوم تحصیلات تکمیلی کمک هزینه تحصیلی.

منبع: NC State

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>