مدل می تواند جایگزین مزخرف آنلاین با حقایق واقعی

مدل های جدید نشان می دهد که چگونه رقابت قطعه از اطلاعات در شبکه های اجتماعی آنلاین و اینترنت اشیاء (IoT).

این یافته ها می تواند به ارائه یک راه برای انتشار اطلاعات دقیق تر به سرعت جابجایی اطلاعات نادرست در مورد هر چیزی مانند امنیت کامپیوتر برای بهداشت عمومی است.

“آیا در IoT یا در شبکه های اجتماعی وجود دارد بسیاری از شرایطی که در آن اطلاعات قدیمی در گردش است و می تواند باعث مشکلات—که آیا آن را امنیت داده ها و یا گمراه کننده شایعه می گوید:” coauthor Wenye وانگ استاد مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. “کار ما در اینجا شامل یک مدل جدید و مربوط به تجزیه و تحلیل چگونه داده های جدید می تواند جابجا کردن داده های قدیمی در این شبکه است.”

“در نهایت کار ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعیین بهترین مکان برای تزریق اطلاعات به یک شبکه به طوری که داده های قدیمی را می توان حذف سریع تر می گوید:” اولین نویسنده Jie Wang, یک پژوهشگر فوق دکترا.

در مقاله خود محققان نشان می دهد که یک شبکه را اندازه نقش مهمی در چگونه به سرعت “خوب” اطلاعات می تواند جابجایی “بد” اطلاعات است. اما یک شبکه بزرگ است و نه لزوما بهتر یا بدتر از یک کوچک. در عوض شبکه های ساختار تاثیر می گذارد سرعت که در آن اطلاعات خوبی در سفر.

بسیار به هم پیوسته و شبکه ای می تواند به انتشار اطلاعات جدید به سرعت. و بزرگتر از شبکه سریع تر اطلاعات جدید سفر خواهد کرد.

اما در شبکه های متصل در درجه اول با تعداد محدودی از کلید گره آن گره به عنوان تنگناها. به عنوان یک نتیجه بزرگتر این نوع از شبکه های کندتر جدید اطلاعات سفر خواهد کرد.

محققان همچنین شناسایی یک الگوریتم است که می تواند ارزیابی آن نقطه در یک شبکه که اجازه می دهد تا شما را به گسترش اطلاعات جدید در سراسر شبکه به سرعت بیشتر.

“عملا این می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که یک IoT شبکه تصفیه پیر اطلاعات به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و عامل با, جدید, دقیق اطلاعات” Wenye وانگ می گوید.

“اما این یافته ها همچنین قابل استفاده برای شبکه های اجتماعی آنلاین و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور تسهیل در گسترش اطلاعات دقیق در مورد افراد است که تاثیر می گذارد عمومی می گوید:” Jie Wang. “برای مثال ما فکر می کنم آن می تواند مورد استفاده برای مبارزه با اطلاعات غلط آنلاین نیست.”

این مقاله به نظر می رسد در مجله IEEE/ACM معاملات بر روی شبکه.

صخره وانگ ارتش پژوهش دفتر cowrote کاغذ. بنیاد ملی علوم و تحقیقات دفتر بودجه ،

منبع: NC State

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>