کلینیک های سیار می تواند به ارائه سهام در دفاع در برابر COVID-19

هر هفته یک maroon-و-آهک-رنگی کامیون پارک در برخی از بوستون ترین جوامع محروم. کامیون یک موبایل کلینیک سلامت خانواده به نام ون. آن نشسته منظقه درب باز با کارکنان آماده به ارائه خدمات بهداشتی رایگان غربالگری و آموزش بهداشت به هر کسی که به آن نیاز دارد. خانواده ون بوده است و انجام این کار بیش از 28 سال—و در آن زمان آن رسیده است بیمارانی که در حال اغلب از دست رفته توسط ما سیستم مراقبت های بهداشتی: بیمه, underinsured و مستند نشده گروه های آسیب پذیر است که سازمان ملل متحد دبیر کل هشدار داد نباید پشت در ما COVID-19 پاسخ.

خانواده ون یکی از بسیاری از تلفن همراه به کلینیک های بهداشت که از نزدیک با جوامع به حاشیه رانده شده. ایالات متحده در حال حاضر حدود 2,000 موبایل کلینیک بهداشت دریافت خواهید کرد که 6.5 میلیون بازدیدکننده داشته است در سال; 60 درصد از این بیماران در حال ایجاد و 31 درصد علنا بیمه (خدمات درمانی Medicare تراشه). به عنوان COVID-19 شیوع همچنان به رشد فوری سوال باقی می ماند که چگونه به بهترین پشتیبانی این جوامع: چه اتفاقی می افتد به افراد در مناطق روستایی که نمی زندگی در نزدیکی یک بیمارستان ؟ چگونه ما از آمریکایی های قدیمی تر بسیاری از آنها مواد غذایی-نا امنی ؟ چگونه ما بازوی گروه های آسیب پذیر با حقایق و تا به روز اطلاعات به منظور کمک به مبارزه با COVID-19 اطلاعات غلط?

هیچ گلوله نقره ای. چندین ابزار قطعا مورد نیاز است ، موبایل کلینیک بهداشت ممکن است ارزشمند در این مبارزه است.

ما شاهد این دست اول به تازگی به عنوان ما قادر به در واقع جمع آوری بیش از 330 تلفن درمانگاه بهداشت رهبران از سراسر کشور برای یک وبینار طراحی شده است برای تبادل ایده ها و بهترین شیوه ها در این بخش است. در بحث میان رهبران هر دو روستایی و مناطق شهری راه حل های نوآورانه ساخته می شد از زمین تا.

از طریق مردمی اقدامات برخی از کلینیک های سیار تبدیل شده اند واحدهای خود را تحویل ضروری بهداشت و مواد غذایی به کسانی که نیاز دارند. دیگران در حال استقرار واحدهای خود را برای تلفن همراه COVID-19 تست و خانواده ون است که در حال حاضر ارائه telecare و توزیع COVID-19 informationals در زبان های مختلف. فرصت هایی را برای استفاده از کلینیک های سیار در این رشد همه گیر باقی می ماند گسترده است. اما همکاری بیشتر مورد نیاز است با کسانی که در خارج از تلفن همراه سلامت به خصوص دولت ها و بیمارستان ها به مجلل این تلاش است.

این برای تلفن های موبایل شهودی اما از آن آسان نیست. نزدیک به یک سوم از تلفن درمانگاه مستقل برنامه ها و بسیاری از آنها وابسته به بیمارستان سیستم. اکثر کلینیک های سیار با بودجه دولتی توسط انسان دوستی. گرفتن این شبکه گسترده ای از تلفن درمانگاه ها باقی می ماند گریزان چالش: Mobile Health, نقشه آنلاین, پایگاه داده کار کرده است در این کار به 13 سال گذشته و در حالی که موفق شده است به دقت اشاره کردن بیش از 800 درمانگاه های سیار در سراسر کشور است که هنوز کمتر از نیمی از برآورد ناوگان.

به طور موثر در رسیدن به درمانگاه های سیار کار باید شروع به صورت محلی. جامعه همکاری بین دولت های محلی و بیمارستان و درمانگاه های سیار خواهد پرداخت سود سهام نسبت به مبارزه با این بیماری همه گیر. تجربه قبلی ما نشان می دهد ارزش این رویکرد: در طول فلینت آب بحران آن تلفن همراه به کلینیک های بهداشت که مستقر شدند و به ارائه منابع لازم و مراقبت به کسانی که نیاز دارند. در سال 2005 زمانی که طوفان طوفان کاترینا زده سواحل خلیج فارس ترک بسیاری از زیرساخت های آسیب دیده, تلفن همراه, کلینیک بهداشت استفاده شد به ارائه مراقبت در جوامع بودند که ناگهان فاقد بیمارستان است.

کلینیک های سیار شناخته شده برای کاهش اورژانس بیمارستان پذیرش و بهبود chronic care management—همه در حالی که کاهش هزینه. حتی بیشتر چون کلینیک های سیار در دیدار با مردم در جوامع خود آنها پرورش سطوح بالاتری از اعتماد با بیماران است که کلید مبارزه با این بیماری همه گیر.

به عنوان سیاست گذاران تقلا برای استراتژی برای کاهش تاثیر این بیماری وجود دارد باقی می ماند نیاز به توسعه استراتژی های بیشتر برای حمایت از آسیب پذیر جوامع در طول این زمان. این هیچ راز است که بیماری های همه گیر جهانی مانند COVID-19, تمایل به طور نامتناسبی تحت تاثیر گروه های به حاشیه رانده شده. شیوع راه تشدید سلامت بی عدالتی و تخمگذار لخت اجتماعی و نابرابری. به جای به سادگی پذیرش این بی عدالتی اجازه دهید بیشتر به مبارزه با آن. اجازه ساخت در جامعه برنامه ها و منابع که در خدمت کسانی که بیشترین نیاز. بیایید آوردن تلفن درمانگاه ها و سلامت سیستم با هم به طوری که ما می توانیم در مجموع مبارزه با این مبارزه است.

توجه داشته باشید: آنلاین وبینار شد میزبانی سلامت همراه نقشهیک برنامه از دانشکده پزشکی هاروارد و تلفن همراه بهداشت و درمان انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>