MIT تکنولوژی اجازه می دهد تا خود رانندگی اتومبیل “دیدن” را در زیر سطح جاده

MIT در حال کار بر روی self-driving فن آوری است که اجازه می دهد تا خودرو را به “دیدن” از طریق زمین تا عمق ده متر در زیر سطح جاده. ایده این است که اجازه می دهد تا خود رانندگی اتومبیل برای کشف کردن دقیقا همان جایی که آنها هستند — به ویژه هنگامی که برف و مه سنگین و یا سایر بد آب و مبهم نشانه گذاری های جاده.

نسل فعلی خود رانندگی اتومبیل به طور معمول تکیه بر دوربین و سنسور تشخیص نور (LIDAR) به موقعیت خود را در جاده. اما هنگامی که برف شروع به سقوط پوشش می دهد و خط نشانگر این می تواند روی حیله و تزویر برای ماشین به بگویید که در آن است — و است که می تواند فاجعه طلسم به خصوص در سرعت بزرگراه.

یک تیم در دانشگاه MIT علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی در آزمایشگاه باید آمد تا با یک سیستم جدید به آنها تماس بگیرید “بومی سازی رادار نفوذی به زمین” (LGPR) است که می تواند ایجاد یک نقشه از زمین در زیر سطح جاده را.

“اگر شما و یا من یک بیل برداشت و حفر آن را به زمین, همه ما در حال رفتن به یک دسته از خاک می گوید:” CSAIL دانشجوی دکتری عروسکی Ort گفت: Engadget. “اما LGPR می توانید تعیین عناصر خاص وجود دارد و مقایسه کنید که به نقشه آن را در حال حاضر ایجاد شده به طوری که آن را می داند دقیقا همان جایی که آن را بدون نیاز به دوربین های دیجیتال و یا لیزر است.”

در یک ویدئو منتشر شد امروز این تیم از محققان نشان می دهد این تکنولوژی کار بر روی یک جاده خصوصی که از برف پوشیده شده.

این فناوری حتی با این نسخهها کار در داخل یک گاراژ پارکینگ با تشکر به ترتیب از بتن و فلز تقویت زیر که ایجاد یک اثر منحصر به فرد به عنوان ExtremeTech گزارش.

این تیم در حال حاضر مشغول کار بر روی miniaturizing خود اختراع سیستم آن را به عنوان شش فوت عرض در حال حاضر — راه بزرگتر از نسل فعلی مجموعه ای از دوربین ها و سنسور LIDAR.

ادامه مطلب: MIT کمک می کند تا خود رانندگی اتومبیل “دیدن” از طریق برف و مه [Engadget]

بیشتر در خود رانندگی اتومبیل: هکرها چوب نوار در ثبت سرعت و ترفند Teslas به رفتن سریعتر

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im