دانشمندان MIT در حال ساخت دستگاه برای هک رویاهای خود را

یک تیم از محققان در دانشگاه MIT رویای آزمایشگاه آن راه اندازی شد در سال 2017 در حال کار بر روی یک منبع باز دستگاه پوشیدنی است که می توانید پیگیری و تعامل با رویاهای در تعدادی از راه هایی — از جمله, امیدوارم, شما با دادن کنترل جدید بیش از محتوای رویاهای خود را.

این تیم رادیکال هدف این است که برای اثبات یک بار و برای همه است که رویاهای نیست فقط بی معنی گنگ و نامفهوم اما می توان به “هک افزوده و تحت تأثیر” به نفع ما با توجه به OneZero.

فکر می کنم “آغاز به کار” در عبارت دیگر اما با نینتندو قدرت دستکش.

“مردم نمی دانند که یک سوم از زندگی خود را در یک سوم جایی که آنها می تواند تغییر و یا ساختار یا بهتر است خود” Adam Horowitz, دانشجوی دکترا در آزمایشگاه رسانه ای MIT مایع رابط گروه و یک رویای آزمایشگاه پژوهشگر گفت OneZero.

“این که آیا شما در حال صحبت کردن در مورد تقویت حافظه و یا خلاقیت تقویت یا بهبود خلق و خوی روز بعد و یا بهبود عملکرد آزمون وجود تمام این چیزهایی که شما می توانید در شب هستند که عملا مهم” هوروویتس اضافه شده است.

یک دستکش-مانند دستگاه به نام Dormio توسعه یافته توسط رویا تیم آزمایشگاه است که مجهز به یک میزبان از سنسور است که می تواند تشخیص دهد که در حالت خواب پوشنده لباس است. زمانی که پوشنده لباس ورقه به حالت بین خودآگاه و ناخودآگاه hypnagogia دستکش نقش از قبل ضبط شده صوتی, نشانه, بسیاری از بار متشکل از تنها یک کلمه است.

“Hypnagogic تصاویر یا توهم یک حالت عادی آگاهی در انتقال از بیداری به خواب” Valdas Noreika یک روانشناس در کمبریج است که درگیر در تحقیق گفته معاون بازگشت در سال 2018 است.

Hypnagogia ممکن است برای افراد مختلف متفاوت. برخی می گویند که آنها از خواب بیدار شده ام از hypnagogia, گزارش, آنها تجربه بصری قوی و توهم شنوايی. دیگران قادر به برقراری ارتباط با کسی در دولت است.

اما رویای آزمایشگاه ممکن است به چیزی است با آن Dormio دستکش. به عنوان مثال در 50 فرد آزمایش صحبت دستکش قادر به قرار دادن یک ببر به خواب با داشتن دستکش می گویند یک ضبط پیام است که به سادگی گفت: “ببر.”

این دستگاه است که به معنای به دموکراتیزه علم ردیابی خواب. گام به گام توسط به گام دستورالعمل ارسال شده آنلاین با biosignal نرم افزار ردیابی موجود در Github اجازه می دهد همه به لحاظ نظری خود را Dormio دستکش.

دستگاه های مشابه ساخته شده توسط رویای آزمایشگاه پژوهشگر و دانشجوی دکتری جودیت Amores متکی بر بوی به جای نشانه های صوتی. از پیش تعیین شده و بوی منتشر شد یک دستگاه زمانی که کاربر می رسد N3 مرحله از خواب یک احیا کننده دوره زمانی که بدن خود به خود بهبود می یابد و تحکیم حافظه است. ایده این است که به تقویت این تثبیت استفاده از عطر.

آنها امید به اجازه خواب را به کنترل کامل از رویاهای خود را به عنوان به خوبی. یک 2019 “رویای مهندسی” کارگاه آموزشی به میزبانی رویای آزمایشگاه مورد بحث و جهان “خواب شفاف” یک وضعیت که در آن مردم متوجه آنها با داشتن یک رویا در حالی که آنها خواب.

“این چنین یک احساس هیجان انگیز به رویای شفاف” پاره نیلسن استاد روانپزشکی در دانشگاه مونترال گفت: در یک MIT پست وبلاگ. “شما می توانید سعی کنید پرواز آواز رابطه جنسی — بهتر است از VR.”

مشکل این است که علم در پشت رویای شفاف است که هنوز هم تیره است. تنها حدود یک درصد از مردم قادر به ورود به این دولت به طور منظم ساختن آن دشوار برای مطالعه است. در این حالت مغز در طول خواب شفاف نیز به خوبی درک نشده است.

اما محققان دیگر معتقد هستند وجود دارد مقدار زیادی برای به دست آوردن از یادگیری از ناخودآگاه ما — و نه فرمانده آن با ضبط پیام و یا عطر.

“ناخودآگاه آن را نوع دیگری از هوش” روبین Naiman خواب و رویای متخصص در دانشگاه آریزونا گفت: OneZero. “ما می توانیم از آن یاد بگیرند. ما می تواند در گفت و گو با آن به جای تسلط بر آن به جای ‘ضربه بزنید و سعی کنید به هدایت آن در جهت ما می خواهیم.”

بیشتر بخوانید: یک آزمایشگاه MIT در حال ساخت دستگاه برای هک رویاهای خود را [OneZero]

بیشتر در خواب: به نظر می رسد شما می توانید همه چیز را یاد بگیرند در حالی که شما خواب

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de