MIT: بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند باعث “انفجار” از Coronavirus

محققان در MIT آموزش یک مدل شبکه عصبی در داده ها است که پیش بینی گسترش coronavirus از اواخر ژانویه تا اوایل ماه مارس از جمله اطلاعات در مورد چگونه کشور اجرا قرنطینه اقدامات است.

محققان وخیم هشدار به عنوان دقیق در یک preprint آپلود medRxiv در اوایل این ماه: بازگشایی ما خیلی زود می تواند منجر به یک فاجعه است.

“ما بیشتر نشان می دهد که آرامش و یا معکوس قرنطینه اقدامات در حال حاضر منجر به نمایی انفجار در آلوده مورد تعداد نتیجه ابطال نقش تمام اقدامات اجرا شده در ایالات متحده از اواسط ماه مارس سال 2020” این مقاله را می خواند.

محققان’ مدل متمرکز در چهار مکان: ووهان و ایتالیا و کره جنوبی و ایالات متحده و برخی از اخبار خوب است.

“نتایج ما به صراحت نشان می دهد” آنها نوشت: “که کشورهایی که در سریع دولت مداخلات و دقیق بهداشت عمومی اقدامات قرنطینه و جداسازی اجرا شد موفق شد در متوقف کردن گسترش عفونت و جلوگیری از انفجار نمایی.”

شبکه عصبی قادر به از نزدیک مسابقه پیش بینی ها فقط با تغذیه آن را داده از 24 ژانویه تا مارس 3. آن را قادر به اعتبار ما در حال حاضر آلوده منحنی رشد بود و حتی قادر به دقت اشاره کردن به یک “توقف عفونت گسترش مارس 20.”

خطر در بازگشایی دروازه و آرامش بخش اقدامات بسیار واقعی است. سنگاپور تجربه سنبله در COVID-19 موارد این هفته در ابتدا پس از دیدن عمده موفقیت پس از اجرای مستند اقدامات است.

این خبر نیز بر می آید همان روزی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد برنامه های خود را برای “باز کردن امریکا دوباره” یک سند راهنما برای دولت فرمانداران.

“امریکا می خواهد باز شود و آمریکایی ها می خواهند به او گفت:” در طول امروز اعلام. “ملی تعطیل نیست پایدار در دراز مدت راه حل است.”

اپيدميولوژيستها در بر داشت نقص بزرگ با آمار و مدل است که کاخ سفید دستورالعمل جدید شد و بر اساس هشدار داد که غیر قابل اعتماد بود و گمراه کننده به صورت عمومی و سیاست گذاران با توجه به آمار.

ادامه مطلب: جدید MIT یادگیری ماشین مدل نشان می دهد که آرامش بخش قرنطینه قوانین خواهد سنبله COVID-19 موارد [Reason]

بیشتر در شیوع: در چین این Coronavirus برنامه تقریبا کنترل زندگی خود را

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>