MIT پیشنهاد برنامه های جدید برای منحرف کردن سیارک قاتل

گوشه جیب

یک تیم از دانشمندان MIT در یک طرح جدید برای جلوگیری از زمین شناسی سیارک اثرات و آن را جوش پایین به یک دقیق بازی بیلیارد کیهانی.

این دانشمندان نشان می دهد که آنها می توانند با ارنج زدن سیارک قاتل البته به خوبی در پیشبرد به جای امید است که برخی از آخرین لحظه تلاش — فکر می کنم sci-fi استعاره از راه اندازی پخش زنده به فضا را از تابه خارج.

سراغ جلوتر

اگر یک شهاب سنگ کشف شده است در مسیر به زمین MIT wonks می گویند آژانس های فضایی می تواند منحرف کردن آن قبل از آن را کامل آنچه به نام یک سوراخ کلید عبور: عبور از نزدیکی زمین و تحت تاثیر کشش گرانشی سیاره, ساخت آینده اثرات بیشتر احتمال دارد.

“مردم باید بیشتر در نظر گرفته راهبردهای آخرین لحظه انحراف زمانی که این سیارک در حال حاضر به تصویب از طریق یک سوراخ کلید است و به سمت برخورد با زمین” محقق آواز Wook Paek گفت: در MIT آزادی مطبوعات. “من علاقه مند هستم در جلوگیری از سوراخ کلید گذشت و قبل از زمین تاثیر است. آن را مانند یک حمله پیشگیرانه با کمتر ظروف سرباز یا مسافر.”

ماموریت برنامه ریزی

بسته به اینکه چگونه بسیاری از سال وجود دارد قبل از سیارک می آید در نزدیکی زمین محققان پیشنهاد ارسال طلایه دار ماموریت به تجزیه و تحلیل یک سیارک را ترکیب.

با که اینتل دانشمندان قادر خواهد بود برای راه اندازی یک کوب-مانند موشک به سمت سیارک در تلاش برای دست کشیدن از آن ،

ادامه مطلب: MIT مهندسین تدبیر بهترین راه برای منحرف کردن یک ورودی سیاره سیارک قاتل [MIT]

بیشتر سیارک ها: این افتضاح تلخیص پیش بینی یک قاتل سیارک تقریبا هر روز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im