استاد MIT: دستورالعمل برای اقامت شش فوت از هم جدا کافی نیست

در حال حاضر “اقامت شش فوت دور از دیگران” است که عملا یک شعار برای مردم در تلاش برای سالم ماندن در طول coronavirus بیماری همه گیر. آن شده است به طور گسترده ای پذیرفته شده به عنوان یک سالم, علم-حمایت راه به سرعت گسترش coronavirus به عنوان آنجا که ممکن است.

“اگر آن را ممکن است به موج گرز سحر و جادو و همه آمریکایی ها توقف در محل به مدت 14 روز در حالی که نشسته شش فوت از هم جدا اپیدیولوژی می گویند” نیویورک تایمز نوشت: ماه گذشته “تمام بیماری همه گیر خواهد سخن بیهوده را متوقف کند.”

اما در حالی که از نظر جسمی فاصله خودمان را از دیگران بسیار مهم است بخشی از کاهش ویروس شش پا ممکن است به اندازه کافی دور MIT انتقال بيماري محقق لیدیا Bourouiba استدلال در مجله JAMA هفته گذشته است. در واقع علم است که شش پا حکومت مبتنی بر آمد نزدیک به 90 سال پیش است.

این می رود بدون گفت که درک ما از انتقال بیماری پیشرفت کرده است یک معامله بزرگ از آن — اما بهداشت عمومی دستورالعمل را عقب مانده به یک حد وحشتناک.

“اگر چه چنین اجتماعی فاصله استراتژی های مهم در زمان فعلی از همه گیر” Bourouiba نوشت: “این ممکن است به نظر می رسد تعجب آور است که درک کنونی از مسیرهای میزبان-به-میزبان انتقال تنفسی بیماری های عفونی هستند و مبتنی بر یک مدل انتقال بیماری توسعه یافته در دهه 1930 که با استانداردهای مدرن به نظر می رسد بیش از حد ساده است.”

وجود دارد دو مشکل اصلی که Bourouiba پژوهش که به بررسی دینامیک سیالات از مردم سرفه و عطسه — کشف شده با دستورالعمل های موجود. اولین مشکل بوستون گلوب گزارش این است که مردم می تواند به اخراج ویروس ها از طریق به طور منظم exhalations. آنها نمی نیاز به عطسه به گسترش این بیماری همه گیر.

دوم این است که این ویروس می تواند از طریق ابرهای گاز مردم اخراج زمانی که آنها سرفه یا عطسه نه فقط قابل رویت قطرات که شش پا حکومت به دنبال جلوگیری از. و گاز آن ابرها می توانید با ارسال یک ویروس به عنوان آنجا که 27 فوت تحت شرایط مطلوب.

“زمانی که ممکن است اگر آن را در یک فضای محدود و سپس حفظ فواصل بزرگتر خواهد بود عاقلانه” Bourouiba گفت: جهان.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>