MIT اختراع $6 COVID-19 آزمون با استفاده از CRISPR

جدید کروناویروس آزمون با استفاده از ژن-نرم tech برای تعیین اینکه آیا کسی که بیمار است با COVID-19 — و آن را تنها هزینه $6 به.

چرا که هنوز هم وجود دارد بیش از حد چند آزمون به رفتن در اطراف یک جفت از MIT محققان مجموعه ای را به ایجاد چیزی به عنوان کم هزینه و مستقل که ممکن است نیویورک تایمز گزارش. در نتیجه دو مرحله آزمون که با استفاده از CRISPR برای اسکن یک بیمار بزاق دهان یا بینی گرد و خاک برای علائم کروناویروس’ کد ژنتیکی.

“ما هیجان زده هستیم که این می تواند یک راه حل است که مردم نمی خواهد که به در تکیه پیچیده و گران قیمت آزمایشگاهی برای اجرای” گفت: فنگ ژانگ پژوهشگر در دانشگاه MIT و گسترده موسسه توسعه یافته که آزمون گفت: NYT.

تست وب سایت باعث می شود آن را بسیار روشن است که آن را برای استفاده بالینی مورد تایید نشده است. به عنوان NYT , گزارش آزمون انجام شده به خوبی در آزمایش های اولیه اما دامنه آنها محدود بود — محققان تنها اداره آن را به 12 بیمار بیماران و گروه کنترل از پنج سالم مردم است.

در اینجا چگونه کار می کند: بیمار بینی گرد و خاک و یا بزاق سپرده است به یک لوله با مواد شیمیایی که قادر به rip کردن باز کردن ویروس ها. معجون است و سپس کاهش یافته و به یک لوله دوم پر از CRISPR مولکول است که جستجو برای coronavirus. در دستور کار است که لوله دوم نیاز به ماندن در 140 درجه فارنهایت برای یک ساعت کامل.

این آزمایش به نتایج مشابه به کسانی که از در خانه بارداری در آزمون NYT گزارش. یک نوار از کاغذ آغشته و اگر دو خط ظاهر می شود تست مثبت بود.

محققان در پشت این آزمون گفت: اکنون که آنها در حال صحبت کردن به تولید کنندگان به تولید انبوه یک ویال نسخه که آنها امید می تواند برای کمک به حل تست بحران در ایالات متحده آمریکا

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de