کنترل ماموریت است که به لحاظ اجتماعی فاصله طی امروز SpaceX راه اندازی

صبح امروز ناسا جلسه منجر به SpaceX تاریخی خدمه اژدها راه اندازی شناخته شده به عنوان نسخه ی نمایشی-2 نگاه کمی متفاوت است. هیچ جمعیت و هیچ سلامتی; فقط لخت اتاق رسانه با ناسا رهبران گسترش شش فوت از هم جدا.

اگر راه اندازی است موفق و خستگی ناپذیر کارگران که از آن ساخته شده اتفاق می افتد حتی نمی خواهد بود قادر به در آغوش یکدیگر در ماموریت کنترل یک سودا بازتاب جهانی همه گیر نیست که از دست داد در ناسا رهبری است.

“من به یاد داشته باشید از روی علاقه ی نمایشی-1 من به یاد داشته باشید از روی علاقه به راه اندازی سقط جنین تست و این اتاق کاملا بسته بندی شده گفت:” ناسا مدیر جیم Bridenstine در طول باز کردن نظرات خود را.

نسخه ی نمایشی-1 SpaceX موفق, البته uncrewed راه اندازی آن خدمه فضاپیمای اژدها در بهار گذشته. راه اندازی سقط جنین تست در سپتامبر گذشته به پایان رسید و در یک دیدنی و جذاب, اما, عمدی, سنگ اسمانی بزرگ در آسمان.

“و در اینجا ما امروز در یک اتاق خالی, صحبت کردن, دوربین,” او اضافه شده است. “و همه ما شش فوت از هم جدا است.”

مداوم همه گیر به این معنی است که این سال جمعیت عظیم نمی تواند تجمع در نزدیکی ناسا در مرکز فضایی کندی به تماشای تاریخ در ساخت.

در واقع ناسا خواسته عمومی به سفر به مرکز فضایی کیپ کاناورال فلوریدا.

“ما فکر می کنم آن را در بهترین منافع سازمان و در جهت منافع ملت اگر مردم به ما بپیوندید با تماشای از خانه” Bridenstine خواست مردم در یک کنفرانس مطبوعاتی در اواخر ماه گذشته.

همان احتیاط خواهد بود در حال حاضر در اتاق کنترل که در آن کارگران مشغول به کار شود برای اطمینان از ایمنی فضانوردان ناسا باب Behnken و داگ هرلی در طول سفر خود به ایستگاه فضایی بین المللی.

هر دو خلبانان شده اند در قرنطینه پس May 13.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال جدا کردن مردم تا آنجا که ممکن است” استیو Stich معاون مدیر NASA Commercial Crew Program, گفت: در طول یک تماس را فشار دهید در اوایل این ماه به گزارش The Verge. “ما به دنبال در تمام چیزهایی که در آن ما می تواند عمل به دستورالعمل های اجتماعی فاصله و در همان زمان راه اندازی این ماموریت بسیار مهم است به ایستگاه فضایی بین المللی.”

مردم داخل کنترل ماموریت در حال حاضر گسترش با توجه به آستانهبا بسیاری از اپراتورها در اتاق های مختلف. ایستگاه های کاری اغلب ضد عفونی. دیدن از طریق پلاستیکی موانع راه اندازی شده که بیشتر آنها را از هم جدا.

این یک یادآوری جدی از اثرات مخرب این بیماری همه گیر. اما اگر همه به خوبی می رود, SpaceX خواهد باید دست به کاری بزرگ — با یا بدون اجتماعی فاصله در اثر.

ادامه مطلب: چگونه SpaceX و ناسا در حال راه اندازی فضانوردان به فضا را در طول یک بیماری همه گیر [آستانه]

بیشتر در مورد راه اندازی: در اینجا این است که چگونه به سازمان دیده بان SpaceX راه اندازی فضانوردان ناسا به مدار

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de