گم شده خاطرات از جهان

من یک اخترفیزیکدان. من با خواندن این خاطرات جهان, کد گذاری در فوتون—tiny بیت از نور است که سفر به زمین بیش از فواصل گسترده ای از فضا و زمان است. کسانی که فوتون حمل درون خود الکترومغناطیسی ارتعاشات یک رکورد سفرهای خود را و آنچه در گذشته از ساعت ها پیش به میلیاردها سال پیش بسته به ریشه های خود را در, می گویند این آتشفشان در سیاره مشتری قمر Io یا خشونت آمیز هسته دور quasars.

در حال حاضر به دلیل کاملا درک نیروی زیستی است که هیچ کاری نمی کند اما تکرار ترین رصدخانه دنیا بسته شده و تعداد زیادی از این خاطرات می رویم نشده. مداوم باران از فوتون ها به طور معمول ثبت شده توسط پیشرفته بینهایت آشکارسازهای حساس در تلسکوپ به جای سلام به توقیف رصدخانه گنبد پس از سفرهای طولانی. آنها تبدیل به کوچک motes از گرما فقط به دور whisked با یک وزش نسیم تا حدی ملایم در شب, خاطرات آنها انجام شده برای همیشه از دست داده.

چند بار در هفته من تصویری-چت با من دانش آموز فارغ التحصیل رز یکی از بهترین های در حال ظهور دانشمندان من تا کنون کار کرده ام. من نه او را دیده از مارس 15 روز آخر ما هر دو در موزه آمریکایی تاریخ طبیعی که در آن او در حال اتمام پایان نامه. او زندگی می کند کمتر از یک مایل از من دور در منهتن. این تصویری-چت بهتر است از هیچ, اما آن را ناکارآمد است و هیچ چیز مثل کار با هم در همان اتاق.

ما داده ها را به مطالعه است که ما در زمان بیش از این گذشته زمستان. برای مثال ما از مشاهده این غول ستاره Betelgeuse که ما می بینیم به لطف محدود سرعت نور به عنوان آن حدود 500 سال پیش. ما باید از دست دو هفته از رعایت زمان در 200 اینچ Hale تلسکوپ در Palomar رصدخانه که در آن ما با استفاده از رادیکال ابزار جدید طراحی شده برای پیدا کردن و مطالعه کوچکترین سیارات در اطراف شایع ترین ستاره در کهکشان است. این پروژه نیاز به طور منظم تکرار مشاهدات برای مشاهده تغییرات در حرکات ستارگان ما مورد نقد. هنگامی که ما می توانید رزومه کاری ما را دوباره یادگیری چیزهای جالب در مورد این denizens از کهکشان راه شیری—اما نیز وجود دارد یک شخصی غم و اندوه را در از دست دادن.

بیش از 27 سال کار کرده در Palomar, رصدخانه من بسیاری از خاطرات خود من است. من به خاطر صلح و زیبایی از خواب های روز به کار تحت زرق و برق دار moonless شب تمام آسمان به آتش کشیده با چراغ کوچک است که به نوبه خود به برخی از پیچیده ترین و جذاب پدیده انسان تا کنون اقدام به درک. من به یاد داشته باشید همه از دیدن چیزی است که هیچ کس تا به حال هرگز قبل از دیده می شود—اولین شی کوچکتر از یک ستاره تا کنون مشاهده شده در خارج از منظومه شمسی به اصطلاح کوتوله قهوه ای. من به یاد داشته باشید که دره های پر از ابر زیر کوه به خورشید آمد و تا پایان فوق العاده کارآمد شب از جمع آوری خاطرات. من به یاد داشته باشید ویژگی های خدمه—خانواده و واقعا—به مردم اختصاص داده شده که نگه داشتن آن محترم رصدخانه در حال اجرا است. من به یاد داشته باشید مارهای زنگی در تابستان گاه به گاه مرموز بابکت peeking از درختچه و زیبایی از فصل زمستان بارش برف در جنوب کالیفرنیا.

بیشتر از همه دلم برای آن لحظات زمانی که ما مجموعه ای از تلسکوپ خیره به برخی از ستاره برای یک ساعت یا بیشتر در حالی که به وسیله من ساخته شده را اجرا می کند هموار جمع آوری فوتون. در حالی که آنها جمع من تا به راه باریک و گربه, یک رنده شده گردشگاه در حدود 50 فوت بالاتر از سطح زمین. این کاری ادامه داده اند در اطراف تلسکوپ گنبد و همانطور که من راه رفتن دایره کامل من ارزیابی روشنی از آسمان یک وظیفه است که نمی تواند جایگزین فیلم ها و دوربین های دیجیتال. من به یاد داشته باشید احساس بینهایت آرام به دنبال در آسمان شب که دانستن چند از جهان خاطرات هستند که ثبت شده است.

بسیاری از مردم ممکن است فکر می کنم کار من است غیر ضروری و گمان می کنم در برخی از راه های آن است. من نمی ایجاد مواد غذایی, کفش و یا کاغذ توالت. اما من فکر ایجاد آگاهی و هدایت مردم برای دستیابی به پیشرفته ترین مدرک در جهان, دکتر, از فلسفه است. این افراد سابق دکتری رفته به دانشگاهی, مشاغل, اما همچنین به انواع دیگر کار از قبیل ارائه اطلاعات در زمان واقعی به افرادی که مشکلات قلبی و یا ساخت برخی از پیچیده ترین ماهواره ها تا کنون تصور می شد.

شاید مهم تر هر چند اخترفیزیک اگر نه ضروری برای ما اساسی بقا به هسته انسانیت خود را—به درک که چه و که هستیم. درک آنچه که در این جهان و چگونه آن را با این نسخهها کار کاملا ضروری برای انسان کنجکاوی است. به این دلیل برخی از 15000 نفر در جهان تمرین فیزیک نجومی. ما برخی از استاندارد حامل علم مدرن و سازمانی است که outlasted کشورهای جنگ افسردگی—و حتی جهانی pestilences. در واقع من باور دارم که زمان همه گیر در حال حاضر به راه انداخته جدید, عفونی علاقه به علم است.

در حالی که بسیاری از جهان خاطرات که باید بارید بر روی زمین بیش از چند ماه گذشته در حال از دست رفته برای همیشه لطفا برای انسان کنجکاوی است و نه کاهش آن خواهد شد و تقاضا است که ما از سر فصل مشاهدات به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. حتی در حال حاضر فوتون در حال تراورس Oort Cloud یخی cometary باقی مانده در بیرونی می رسد از سیستم خورشیدی ما است. کسانی که فوتون ها را در رسیدن به زمین چند سال از هم اکنون. شاید پس از آن من خواهد بود که با شکوه راه باریک و گربه در Palomar, marveling یک بار دیگر در عظمت آسمان شب در حالی که با ساز من و بی سر و صدا زمزمه داخل گنبد جمع آوری آنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de